ZAC logo website

  • Slider homepage 7 ov
  • Slider homepage 1 overvecht
  • Slider homepage 9 start lopers
  • Slider homepage 10 maarschalkerwaard pad
  • Slider homepage 6 start kampong 5km
  • Slider homepage 4 overvecht atletiekbaan
  • Slider homepage 8 lopers start ov
  • Slider homepage 5 atletiekbaan ov

Eindstand klassement 2014

           EINDSTAND - ZOMERAVONDCUP 2014 - 10 KM WEDSTRIJD
14-06-2014 12:33                                                     Pag: 1
Categ  Plts  StNr   Naam                       Vereniging/Plaats     GbJr  15 apr  6 mei   21 mei  11 jun  
-----  ----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------- ------- ------- -------  --------
Msen      1    158  Jarno van Miltenburg       Utrecht               1988    32:54           33:50   32:57   1:39:41
          2    127  Bjorn de Laat              Arnhem                1987    34:09   34:01   34:12           1:42:22
          3     72  William Verheul            Utrecht               1980            33:58   34:43   34:13   1:42:54
          4     22  Maarten van Vulpen         Odijk                 1981    37:41   39:03   40:01   40:25   1:56:45
          5    166  Steven van Vulpen          Bunnik                1986    45:40           46:24   46:53   2:18:57
          6    124  Wilco Kroes                Utrecht               1982            40:26           42:32   1:22:58
          7    133  Bas de Bruin               Soest                 1981    42:12                   43:22   1:25:34
          8     34  Renz Bassant               Utrecht               1984    40:46                             40:46
          9     84  Ewout Sikking              Zeist                 1985            43:22                     43:22
M35       1    183  Ronald Sluiter             Houten                1977            37:21   37:59   37:51   1:53:11
          2     67  Falco van Dijck            Vleuten               1975            37:18   39:27   38:48   1:55:33
          3     79  Emiel Ubink                Utrecht               1977    38:00           38:59   38:44   1:55:43
          4     54  Paul de Vries              Austerlitz            1975    41:28   41:37   43:18   42:27   2:05:32
          5     21  Edwin Bleijenbergh         Maarssen              1975    41:57           41:59   41:59   2:05:55
          6     24  Bas Groot Hulze            Vleuten               1976            42:57           43:38   1:26:35
M40       1     96  Gerben Zomer               Maarssen              1971    35:14   36:03   35:36   35:28   1:46:18
          2     94  Marco Collet               Utrecht               1974    39:04   41:50   40:57   40:22   2:00:23
          3     53  Martin Stolk               Soest                 1972    40:17   41:48           43:40   2:05:45
          4     91  Iwan Breton                Driebergen-Rijsenbur  1974    36:46   37:45                   1:14:31
          5    142  Ronald Westein             Bunnik                1969    39:12   39:16                   1:18:28
M45       1    174  John van Dijk              Amstelhoek            1969    35:03           36:10   36:02   1:47:15
          2     12  Ronald de Roos             Utrecht               1965    35:40   36:20   36:40   37:16   1:48:40
          3     90  Florian Koopmans           Utrecht               1967    38:29           38:60   38:45   1:56:14
          4     83  Jos Bloem                  Soest                 1966    38:59   39:22   39:50   39:34   1:57:55
          5      4  Kees van Zantwijk          Utrecht               1968    38:40   40:31   40:42   42:23   1:59:53
          6    113  Richard Voorintholt        Soest                 1965    40:12   40:50   41:02   40:34   2:01:36
          7    132  Diederik Aarendonk         Bunnik                1965    39:49   40:23   42:18           2:02:30
          8    144  Rob te Koppele             Nieuwegein            1968    41:01   42:14   42:44           2:05:59
          9     61  Rogier Dijkink             Utrecht               1968    41:09           42:38   43:20   2:07:07
         10      2  John Versteeg              Utrecht               1967    42:01   42:59   44:18   44:09   2:09:09
         11      3  John Hardeman              Maarssen              1966    41:37           44:33   43:46   2:09:56
         12     16  Marco Mocking              Utrecht               1967    37:46   37:45                   1:15:31
         13    194  Titus Blom                                       1965            40:39   42:16           1:22:55
         14    135  Marcel van der Kuil        Den Dolder            1966    44:30   45:55                   1:30:25
         15     95  Tjeerd Oppedijk            De Bilt               1968                    48:25   46:49   1:35:14
         16     74  Camiel Verweij             Maarssen              1966                    38:39             38:39
         17    192  Marcel Uppelschoten        Utrecht               1966            38:40                     38:40
         18    155  John de Wit Huissteden     BUSSUM                1967    40:42                             40:42
M50       1     14  Rene Rensen                Utrecht               1962    37:19   37:27   38:30           1:53:16
          2    126  John Bakker                Nieuwegein            1960    44:47   45:37   46:15           2:16:39
          3    176  Kasper Mobach              Utrecht               1961    42:41           42:50           1:25:31
          4    145  Arthur Groenbos            Zeist                 1963    47:24   46:46                   1:34:10
          5     64  Frans van Kampenhout       Amsterdam             1960                    59:59   56:26   1:56:25
          6    125  Aaldrik Tiktak             Bilthoven             1960    40:05                             40:05


           EINDSTAND - ZOMERAVONDCUP 2014 - 10 KM WEDSTRIJD
14-06-2014 12:33                                                     Pag: 2
Categ  Plts  StNr   Naam                       Vereniging/Plaats     GbJr  15 apr  6 mei   21 mei  11 jun  
-----  ----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------- ------- ------- -------  --------
M55       1     37  Henry Vredendaal           Nieuwegein            1957    37:18   37:16   37:57   37:42   1:52:16
          2    156  Manuel Jose Conceicao      Utrecht               1957    38:09   38:42           38:41   1:55:32
          3    149  Ed Baks                    Nieuwegein            1959    39:59   40:42   40:21   40:27   2:00:47
          4     25  Wer van de Beek            Soest                 1958    42:07   41:39   42:31   41:25   2:05:11
          5    173  Ashok Jodha                Amsterdam             1959    42:35   42:39   43:04   47:28   2:08:18
          6     56  Louis Rutten               Nieuwegein            1958    44:06   43:26   43:60   42:46   2:10:12
          7    157  Nico Landman               Utrecht               1958    43:26   43:05   44:06           2:10:37
          8    108  Sjaak Vervuurt             Utrecht               1958    43:29   44:21           44:29   2:12:19
          9     18  Rob Stofberg               Zegveld               1957    44:03   44:06   46:55   45:19   2:13:28
         10     35  Edgar Cukier               Soest                 1956    47:39   48:02   48:54           2:24:35
         11     41  Gerrit Spijker             Den Dolder            1954    48:57   50:26   52:36           2:31:59
         12     39  Frits Ankersmit            Zeist                 1957    41:48                             41:48
         13     26  Sjaak Vreugdenhil          Soest                 1955    42:57                             42:57
         14    114  Berend Drenth              Maartensdijk          1957            45:35                     45:35
         15    178  Arthur Verstraete          Houten                1954                            54:02     54:02
M60       1    193  Arie van der Ham           Polsbroek             1952    42:45           44:15   43:08   2:10:08
          2    179  Jan van der Lee            Soest                 1951            43:06   43:47   43:19   2:10:12
          3    177  Frans Mocking              Nieuwegein            1952            43:44   43:49   43:48   2:11:21
          4     82  Dirk den Oude              Soest                 1950    45:53   45:18           47:24   2:18:35
          5    180  Leo van den Hoven          Linschoten            1953    47:05   49:04   48:51   46:50   2:22:46
          6    131  Rob Plijnaar               Groenekan             1951    48:13   47:52                   1:36:05
M65       1    160  Gerrit Schalkwijk          Maarssen              1946    48:55   48:48           50:46   2:28:29
          2     43  Cor Dorrestijn             Zeist                 1941    52:36   53:29           54:02   2:40:07
          3    189  Clemens Koemans                                  1945            57:30   56:34   58:22   2:52:26
          4    163  Cees Jansen                Houten                1946    53:03                             53:03
Vsen      1    137  Corelien Kloek             Utrecht               1987    39:43   40:02   41:21           2:01:06
V35       1     59  Annemieke Breukink         Odijk                 1974    40:16           40:45   39:37   2:00:38
          2    181  Riane Verdouw              Benschop              1976    42:53   43:52   43:02   42:13   2:08:08
V40       1    104  Géke Jongejan              Ermelo                1972          1:03:12                   1:03:12
V45       1     36  Agnes Schipper             Utrecht               1968    37:21   37:14   37:59           1:52:34
          2    171  Ruda van Zeijst            IJsselstein           1964    40:21   40:33   40:20           2:01:14
          3     69  Esther van de Grift        Soest                 1968    48:51                             48:51
V50       1    182  Marijke Kroon              Vinkeveen             1959            46:29   47:33   46:06   2:20:08
          2     86  Astrid Hijlkema            Zeist                 1960    56:50   56:21                   1:53:11
          3     27  Pien Heuts                 Utrecht               1963            47:30                     47:30
V60       1     51  Gerrie den Oude            Soest                 1952            46:35   47:24   48:23   2:22:22
          2    106  Lotje Hakker               Baarn                 1949    52:28           55:16   53:27   2:41:11


           EINDSTAND - ZOMERAVONDCUP 2014 - 10 KM PRESTATIE
14-06-2014 12:33                                                     Pag: 3
Categ  Plts  StNr   Naam                       Vereniging/Plaats     GbJr  15 apr  6 mei   21 mei  11 jun  
-----  ----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------- ------- ------- -------  --------
Vpres     1    168  Jolien van Hooff           Utrecht               1988    40:06   40:35   40:24   41:48   2:01:05
          2     10  Desirée Florisson          Utrecht               1987    42:55   43:41   44:10   45:12   2:10:46
          3    112  Lizelot van Beek           Utrecht               1986            45:50   46:34   45:21   2:17:45
          4    138  Ineke Klaver               Hilversum             1961    47:41   49:16   48:46   48:57   2:25:24
          5    107  Inge Verhoeven             Utrecht               1984    48:05   48:53   50:06   49:31   2:26:29
          6     44  Eefje Smit                 Utrecht               1981    48:02   49:33           49:59   2:27:34
          7    118  Fiona Kirby                Utrecht               1986    49:27           51:39   50:09   2:31:15
          8     93  Nina van Loon              Utrecht               1986            50:41   51:16   49:59   2:31:56
          9     92  Christel Breton-Verberk    Driebergen-Rijsenbur  1973    53:18   52:59   53:27           2:39:44
         10     46  Hubertine Hingstman        Houten                1953    54:20   53:21   53:10   55:34   2:40:51
         11    110  Nicolette van der Schoot   Utrecht               1970    55:53   56:22   58:18           2:50:33
         12     63  Yvonne Huis in 't Veld     Doorn                 1983    44:14   45:20                   1:29:34
         13    150  Elena Borodina             Utrecht               1984    48:40           49:49           1:38:29
         14    139  Ellen Klaver               Hilversum             1993    54:21                   54:35   1:48:56
         15     62  Anne de Leeuw              Zeist                 1980            56:52   56:05           1:52:57
         16    134  Norma Aarts                Utrecht               1968            57:07   58:47           1:55:54
         17    187  S.R. Wolters               Utrecht               1988            50:09                     50:09
         18      8  Marike Kokke               Utrecht               1976            50:27                     50:27
         19    130  Renee Osse                 Utrecht               1977    55:55                             55:55
Mpres     1     49  René Hage                  Utrecht               1982    35:17   35:20   35:31   35:22   1:45:59
          2    186  Ruben van Kooten Niekerk   Utrecht               1993            36:38   37:22   38:04   1:52:04
          3    159  Joris van Berkel           Utrecht               1983    36:52           38:17   37:59   1:53:08
          4    191  André van Loo              Nieuwegein            1981            38:13   38:11   37:31   1:53:55
          5     98  Marc Debets                Utrecht               1968            38:25   38:01   38:24   1:54:50
          6    175  Matthijs Horlings          Amersfoort            1989    37:53           39:22   39:13   1:56:28
          7     58  Gerard de Heer             Utrecht               1968    38:46   39:16   39:54   39:19   1:57:21
          8    122  Tom van Venrooij           Utrecht               1985    39:12   39:32   39:58           1:58:42
          9    190  Martijn Korstanje          Utrecht               1976    39:43   39:57           39:36   1:59:16
         10     89  Gerco van den Brink        Ermelo                1992    40:02           42:34   39:32   2:02:08
         11     42  Jelle van de Poel          Utrecht               1971    41:06   41:33   42:02   41:10   2:03:49
         12    141  Michiel Wolbers            Utrecht               1987    40:28   41:34           42:05   2:04:07
         13    101  Semjon van Duin            Utrecht               1982    41:24   42:07   44:13   41:02   2:04:33
         14     60  Daniel van de Waal         Utrecht               1989    42:09   41:56   43:11   45:19   2:07:16
         15    147  Wouter van den Berg        Nieuwegein            1975    43:02   43:04   43:57   42:40   2:08:46
         16    162  Bas van Bon                Houten                1971    42:35   42:43           43:31   2:08:49
         17    153  Willem Biemolt             Utrecht               1966    43:03   42:53           43:29   2:09:25
         18     52  Aris van Tuijl             Utrecht               1990    57:02   44:18   43:19   42:49   2:10:26
         19    128  Maarten Lindenhovius       Utrecht               1966    42:56   44:01   43:52   44:42   2:10:49
         20    123  Joost Vervoort             Utrecht               1978    44:28   43:21   43:42   43:59   2:11:02
         21    164  Frank Veugen               Munstergeleen         1965    43:16   44:32   48:01   45:10   2:12:58
         22    119  Swen Adriaensen            Utrecht               1990    44:37   44:26   44:38   44:02   2:13:05
         23     33  Geert Ramakers             Bunnik                1966    42:52   44:54   45:28           2:13:14
         24     70  Joseph Stewart             Utrecht               1986    40:45   45:28   47:07           2:13:20
         25     30  Sjak Okkerman              Utrecht               1957    43:54   44:33   45:13   44:55   2:13:22
         26     17  Alain van Hoof             Gouda                 1967    42:59   45:17   45:51   45:26   2:13:42
         27    148  Bram Vermeulen             Utrecht               1973    43:51   45:06   45:28   44:58   2:13:55
         28    169  Arie Maat                  Utrecht               1968    44:47           45:06   44:16   2:14:09
         29     77  Christiaan van Dijk        Utrecht               1980    45:11   45:09   47:05   48:13   2:17:25
         30     76  Jelle Walther              Utrecht               1966    45:53   45:57   46:52   45:47   2:17:37


           EINDSTAND - ZOMERAVONDCUP 2014 - 10 KM PRESTATIE
14-06-2014 12:33                                                     Pag: 4
Categ  Plts  StNr   Naam                       Vereniging/Plaats     GbJr  15 apr  6 mei   21 mei  11 jun  
-----  ----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------- ------- ------- -------  --------
         31    111  Rijk van de Hoef           Odijk                 1960    46:06   46:32   46:24   45:28   2:17:58
         32     71  Dimitrije Cicmil           Utrecht               1986    44:59           47:59   45:30   2:18:28
         33    151  Arno Brons                 Soest                 1969    46:45   45:50   46:39           2:19:14
         34     50  Gert-Jan van de Waal       Utrecht               1987    48:27   46:59   43:57           2:19:23
         35     29  Remko Groot                Hilversum             1973    44:22   45:19   49:51           2:19:32
         36     31  Edward van Os              Houten                1968            48:11   47:13   45:53   2:21:17
         37    100  Ed van den Brink           Houten                1965    47:58   47:30   46:52   47:06   2:21:28
         38     32  Siebert Knipscheer         Utrecht               1983    47:11   46:26   50:15   48:42   2:22:19
         39    129  Peter van Angeren          Utrecht               1990    47:03   46:33   49:58   49:43   2:23:19
         40    136  Ed Geerlings               Utrecht               1960    47:38   47:49   49:22   47:55   2:23:22
         41    146  Rob de Klein               Houten                1961    47:36   49:38   49:11   48:01   2:24:48
         42     88  Ron Stam                   Zeist                 1966    48:39   49:22   47:47   48:57   2:25:23
         43    121  Erwin Rebergen             Utrecht               1968    48:50   48:40   48:51   49:17   2:26:21
         44     97  Hans Wortel                Zeist                 1955    48:32   48:21   49:52   49:54   2:26:45
         45     55  Harry Boerma               Utrecht               1963    48:51   49:33   50:37           2:29:01
         46     47  Marco Roeland              Zeist                 1964    50:05   50:42   51:22   49:54   2:30:41
         47    117  Henny Bosselaar            Baarn                 1949    52:39   51:09           53:21   2:37:09
         48     13  Pieter van Alphen          Houten                1942    51:44   51:30           55:07   2:38:21
         49    152  Joost Gijsbers             Werkhoven             1954    53:20   56:40   55:18   56:15   2:44:53
         50     45  Michael Oostra             Utrecht               1984            58:18   59:05   56:14   2:53:37
         51    120  John de Vries              Baarn                 1943    58:39   59:51         1:00:18   2:58:48
         52     81  Henk de Jong               Bunschoten-Spakenbur  1967    39:03                   39:44   1:18:47
         53    167  Thomas Bakker              Utrecht               1987    39:48   39:56                   1:19:44
         54     99  Peter Gisberts             Oud Zuilen            1970    40:03   40:30                   1:20:33
         55    185  Matthew Olde Klieverik     Utrecht               1985            40:57           39:55   1:20:52
         56    165  Kevin Oostveen             Utrecht               1979    42:37   43:10                   1:25:47
         57     28  Eric van Rooijen           Utrecht               1983    43:00           43:45           1:26:45
         58    161  Holger Cremer              Bunnik                1967    43:23   43:46                   1:27:09
         59    116  Rene vd Vorst              Amersfoort            1990    44:47   42:39                   1:27:26
         60     78  Bart van de Ven            Zeist                 1976            46:47   46:12           1:32:59
         61    172  Marc Trines                Zaandam               1970    46:07   46:54                   1:33:01
         62    140  Arjen Verbree              Bunnik                1969    43:13   50:25                   1:33:38
         63    188  Ton Jongbloed              Lopik                 1953            47:46   48:30           1:36:16
         64     80  Frank Kap                  Utrecht               1969    47:20   50:49                   1:38:09
         65     87  Evert Driessen             Zeist                 1985            48:52   49:44           1:38:36
         66    170  Fred van Kuik              Utrecht               1960    49:54   50:42                   1:40:36
         67    109  Jan Rinze van der Schoot   Utrecht               1964    50:58   51:19                   1:42:17
         68     40  Gert Mulder                Utrecht               1956                    57:52   56:27   1:54:19
         69    115  Wessel Vos                 Hilversum             1983    58:48   57:54                   1:56:42
         70     19  Gerrit Bouhuis             Utrecht               1969    39:53                             39:53
         71     65  Remco Vetter               Driebergen-Rijsenbur  1975    40:17                             40:17
         72    154  Stijn Boode                Utrecht               1980                    42:29             42:29
         73    103  Paul van Brakel            Utrecht               1965    43:37                             43:37
         74    143  Sander van Bergen          Utrecht               1976    45:37                             45:37
         75     48  Jos Cornelissen            Aalsmeer              1960    46:41                             46:41
         76    184  M.T. Sahir                 Baarn                 1976            46:56                     46:56
         77     66  Bas Kreukniet              Utrecht               1970                            47:56     47:56
         78     57  Rob van Eerde              Utrecht               1961            51:56                     51:56
         79     73  John van Ee                Leusden               1957            54:39                     54:39

 

 

logo Facebook kl
© 2013 |  Webdesign Patricia Tureay