ZAC logo website

  • Slider homepage 7 ov
  • Slider homepage 1 overvecht
  • Slider homepage 9 start lopers
  • Slider homepage 10 maarschalkerwaard pad
  • Slider homepage 6 start kampong 5km
  • Slider homepage 4 overvecht atletiekbaan
  • Slider homepage 8 lopers start ov
  • Slider homepage 5 atletiekbaan ov

Eindstand klassement 2012

               STAND - ZOMERAVONDCUP 2012 - 10 KM WEDSTRIJD

07-06-2012 00:18 Pag: 1 Categ Plts StNr Naam Vereniging/Plaats GbJr 17 apr 8 mei 23 mei 6 jun ----- ---- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------- ------- ------- ------- -------- Msen 1 761 Marc Boes Utrecht 1978 34:14 34:06 34:58 34:25 1:42:45 2 828 Joshua Groen Amersfoort 1979 34:11 34:26 36:00 35:09 1:43:46 3 773 Rik Wolswinkel Woudenberg 1977 38:57 34:31 35:37 35:27 1:45:35 4 881 Harm van Dijken Utrecht 1979 35:54 36:53 39:16 36:58 1:49:45 5 768 Ronald Sluiter Houten 1977 38:26 37:54 38:29 1:54:49 6 759 Reinier Stroo Nieuwegein 1980 38:41 38:30 39:03 1:56:14 7 754 Dies de Dreu Utrecht 1979 39:33 39:58 41:02 2:00:33 8 801 Jeroen Hijzelendoorn Driebergen-Rijsenbur 1985 40:51 43:06 52:04 41:42 2:05:39 9 820 Maarten Haegens Soesterberg 1978 35:28 35:21 1:10:49 10 877 Paul vd Voort vd Kleij Utrecht 1978 40:41 40:45 1:21:26 11 721 Ewout Sikking Zeist 1985 45:25 44:52 1:30:17 12 115 Jiri Kemper Leiden 1977 35:24 35:24 13 865 Fabian Hunneman Utrecht 1981 35:30 35:30 14 99 Bart van de Bunt Soest 1978 37:50 37:50 15 127 Pieter-Jelle Moenander Utrecht 1978 37:54 37:54 16 854 Sebastiaan van den Broek Amersfoort 1979 50:26 50:26 M35 1 822 Vincent Veldstra De Bilt 1976 36:32 36:46 37:29 37:48 1:50:47 2 734 Falco van Dijck Vleuten 1975 38:05 38:51 42:58 38:51 1:55:47 3 876 Erik den Oude Soest 1972 41:52 38:11 41:33 39:20 1:59:04 4 819 Martin Stolk Soest 1972 41:49 42:38 46:13 43:34 2:08:01 5 792 Edwin Bleijenbergh Maarssen 1975 42:36 44:54 1:27:30 6 109 Dennis van Doorn Utrecht 1972 37:21 37:21 7 147 John Sloof Utrecht 1973 38:57 38:57 8 707 Ton Sweep Baarn 1972 39:15 39:15 9 174 Lars van Westerlaak Utrecht 1972 42:54 42:54 M40 1 710 Eric Korver Nieuwegein 1969 33:53 34:32 35:09 1:43:34 2 831 Joop Pauw Breukelen Ut 1971 34:59 34:28 36:35 35:49 1:45:16 3 866 Frans Jorna Utrecht 1968 35:31 36:51 36:32 1:48:54 4 845 Peter Borst De Meern 1968 39:45 40:50 41:59 2:02:34 5 869 Rob te Koppele Nieuwegein 1968 40:39 41:01 43:01 2:04:41 6 880 Giovanni Dhondt Utrecht 1967 40:43 42:49 41:38 2:05:10 7 793 Holger Cremer Bunnik 1967 42:38 42:20 43:52 42:53 2:07:51 8 733 John Versteeg Utrecht 1967 44:32 48:33 43:33 2:16:38 9 872 Ronald Westein Bunnik 1969 38:31 39:15 1:17:46 10 732 Kees van Zantwijk Utrecht 1968 41:28 41:39 1:23:07 11 106 Gerben Zomer Maarssen 1971 35:32 35:32 12 112 Marco de Grauw Nieuwegein 1969 44:57 44:57 M45 1 752 Florian Koopmans Utrecht 1967 38:28 38:13 39:53 38:13 1:54:54 2 757 Jacob Alkema Utrecht 1965 38:09 38:04 39:42 38:42 1:54:55 3 855 Jos Bloem Soest 1966 42:06 40:42 40:43 39:55 2:01:20 4 783 Richard Voorintholt Soest 1965 42:45 42:17 43:38 2:08:40 5 774 Camiel Verweij Maarssen 1966 38:12 38:46 1:16:58 6 796 JanWillem Nieboer Amersfoort 1967 48:43 35:12 1:23:55 7 190 Wytze Muyzert Utrecht 1964 38:30 38:30 8 720 René Rensen Utrecht 1962 39:55 39:55 9 97 Titus Blom Soest 1965 40:47 40:47 10 105 Marcus Bruin Nieuwegein 1966 41:32 41:32


               STAND - ZOMERAVONDCUP 2012 - 10 KM WEDSTRIJD
07-06-2012 00:18                                                     Pag: 2
Categ  Plts  StNr   Naam                       Vereniging/Plaats     GbJr  17 apr  8 mei   23 mei  6 jun   
-----  ----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------- ------- ------- -------  --------
         11    702  Ernst Dörfel               De Bilt               1962    42:39                             42:39
         12    118  Eric Minjon                Nieuwegein            1965                            42:55     42:55
M50       1    829  Peter Nijssen              Utrecht               1961    37:46   37:38           39:01   1:54:25
          2    791  Hans Rawee                 Amersfoort            1960    38:08   38:55           39:18   1:56:21
          3    724  Theo van de Beek           Soest                 1958    40:20   39:51   42:22   39:55   2:00:06
          4    709  Mark Groote Bromhaar       Utrecht               1961    39:53   40:26   42:14   40:51   2:01:10
          5    837  Adry de Klein              Soest                 1957            39:48   41:02   41:10   2:02:00
          6    861  Stef Rasch                 Soest                 1957    41:53   42:16   43:20           2:07:29
          7    875  Ashok Jodha                Amsterdam             1959    43:42   46:00   46:45           2:16:27
          8    834  John Bakker                Nieuwegein            1960    45:58   46:09   55:19   50:59   2:23:06
          9    730  Wim B. Tijssen             Utrecht               1960    42:36   41:44                   1:24:20
         10    824  Anton Kiewiet              Utrecht               1962                    46:11   40:27   1:26:38
         11    125  Cees van Wengerden         De Bilt               1960                            39:32     39:32
         12    836  Sjaak Vervuurt             Utrecht               1958            40:48                     40:48
         13    102  Paul Kommeren              Utrecht               1961                            42:43     42:43
         14    178  Henk Jan Bierling          Utrecht               1961                            44:36     44:36
         15    130  Rob Stofberg               Zegveld               1957                            44:53     44:53
         16    781  Paul Borgstein             Utrecht               1959            48:09                     48:09
M55       1    807  Ruud de Boer               Leusden               1955            42:30   43:37   42:58   2:09:05
          2    772  Sjaak Vreugdenhil          Soest                 1955    44:25           44:24   42:11   2:11:00
          3    766  Berend Drenth              Maartensdijk          1957    43:42           49:29   45:03   2:18:14
          4    718  Edgar Cukier               Soest                 1956            47:19   50:46   48:26   2:26:31
          5    871  Joost Gijsbers             Werkhoven             1954    54:47           57:33           1:52:20
          6     98  Jos ter Brake              Nieuwegein            1955                            41:11     41:11
          7    846  Ralph Hallo                Bunnik                1956            50:32                     50:32
M60       1    868  Frans Mocking              Nieuwegein            1952    41:53   41:17   44:16           2:07:26
          2    736  Jan Stolker                Steenwijk             1951    43:31   43:44           43:50   2:11:05
          3    879  Rob Pit                    Baarn                 1951            42:25   45:02   44:17   2:11:44
          4    841  Jacob Brunekreef           Utrecht               1951            46:06   48:25           1:34:31
          5    753  Wim van Teutem             Bunnik                1951            41:03                     41:03
          6    117  Wim van Ravenhorst         Achterveld            1951                            43:36     43:36
          7    740  Dirk den Oude              Soest                 1950    43:54                             43:54
M65       1    849  Bert Streumer              Odijk                 1945    38:15   38:11   40:05           1:56:31
          2    715  Pieter van Alphen          Houten                1942    51:23   50:00           50:45   2:32:08
          3    860  Hans Oostindiën            Baarn                 1946            51:48   56:40   52:29   2:40:57
          4    719  Cor Dorrestijn             Zeist                 1941            53:20   55:22   54:05   2:42:47
          5    864  Cees Vork                  Utrecht               1936    56:32   55:45 1:00:50           2:53:07
          6    103  Fred Tap                   Bilthoven             1942                            47:55     47:55
Vsen      1    769  Ilonka van den Hengel      Nijkerk Gld           1987    38:57   39:02   39:47   42:12   1:57:46
          2    830  Evelien Broeke             Amersfoort            1980            40:50                     40:50
          3    751  Saskia Wijland             Zeist                 1986    42:37                             42:37
V35       1    867  Stéfanie van de Pol        Zeist                 1977    55:20   55:19   59:16   55:50   2:46:29
          2    770  Tatjana Cernochova         Schoonhoven           1976    40:20                             40:20


               STAND - ZOMERAVONDCUP 2012 - 10 KM WEDSTRIJD
07-06-2012 00:18                                                     Pag: 3
Categ  Plts  StNr   Naam                       Vereniging/Plaats     GbJr  17 apr  8 mei   23 mei  6 jun   
-----  ----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------- ------- ------- -------  --------
V40       1    780  Agnes Schipper             Utrecht               1968            38:11   39:36   38:46   1:56:33
          2    821  Esther van de Grift        Soest                 1968    48:26   49:23                   1:37:49
          3    199  Karin van der Giessen      Elst Ut               1972                            44:37     44:37
V45       1    842  Anneke Stavenga-vd Meulen  Woudenberg            1963    38:55   38:43   42:23   39:22   1:57:00
          2    853  Hilda Brak                 Zegveld               1965    47:14   48:20           48:26   2:24:00
          3    771  Lorraine Bruin             Nieuwegein            1967            41:21                     41:21
          4    176  Yvonne van der Velden      's-Hertogenbosch      1963                            43:44     43:44
V55/60/65 1    741  Gerrie den Oude            Soest                 1952    46:52   46:53   49:23   47:14   2:20:59
          2    789  Lotje Hakker               Baarn                 1949    51:35   51:59           53:10   2:36:44
          3    742  Astrid Hijlkema            Zeist                 1960    52:04   52:35   59:22           2:44:01


               STAND - ZOMERAVONDCUP 2012 - 10 KM PRESTATIE
07-06-2012 00:18                                                     Pag: 1
Categ  Plts  StNr   Naam                       Vereniging/Plaats     GbJr  17 apr  8 mei   23 mei  6 jun   
-----  ----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------- ------- ------- -------  --------
Vpres     1    764  Mieke van Kollenburg       Utrecht               1983    44:21   43:50   47:09   44:21   2:12:32
          2    847  Joyce Tross                De Bilt               1971    46:06   45:01   45:51           2:16:58
          3    776  Eefje Smit                 Utrecht               1981    46:49   52:16           45:37   2:24:42
          4    743  Hubertine Hingstman        Houten                1953    50:21   52:06   53:01   50:47   2:33:14
          5    870  Nienke Kronemeijer         De Bilt               1973    51:47   51:18   53:08   50:41   2:33:46
          6    833  Danielle Schroder          Nieuwegein            1971    52:50   49:56   55:23           2:38:09
          7    739  Karin Kuipers              Utrecht               1989            52:18   59:03   51:49   2:43:10
          8    817  Lisette Heijstee           Nieuwegein            1969    56:36   58:25           58:46   2:53:47
          9    798  Rina van Vugt              Soest                 1979            57:05 1:00:48   56:57   2:54:50
         10    848  Nicolette van der Schoot   Utrecht               1970    58:00   56:48 1:00:40           2:55:28
         11    797  Karin van Etten            Soest                 1980    58:26   58:26 1:00:15           2:57:07
         12    746  Yvonne Huis in 't Veld     Utrecht               1983    46:05   46:10                   1:32:15
         13    748  Liselore Schickendantz     Amersfoort            1977    56:47   55:59                   1:52:46
         14    747  Linda Polhout              Amersfoort            1970    58:01 1:02:43                   2:00:44
         15    838  Heleen Schoonenberg        Utrecht               1988    47:37                             47:37
         16    717  Hellen Winkelmolen         Utrecht               1974    55:47                             55:47
         17    859  Anne ter Horst             Utrecht               1989    58:17                             58:17
Mpres     1    784  Ruben van Kooten Niekerk   Utrecht               1993    36:34   36:44   39:22   37:06   1:50:24
          2    804  William Verheul            Utrecht               1980    37:31   36:41           37:11   1:51:23
          3    794  Willem Gerritsen           Wijk bij Duurstede    1979    38:52   38:08   39:26           1:56:26
          4    765  Henk de Jong               Bunschoten-Spakenbur  1967    40:26   39:54   41:43   39:34   1:59:54
          5    744  Mike Flipsen               Utrecht               1976            39:46   41:18   39:14   2:00:18
          6    825  Mats Teeuw                 Utrecht               1969    42:25   41:45           41:48   2:05:58
          7    813  Koen Hijzelendoorn         Woerden               1993    44:22   41:07   44:06   41:04   2:06:17
          8    762  Jelle van de Poel          Utrecht               1971    41:50   41:50           42:45   2:06:25
          9    722  Rob Jansen                 Utrecht               1961    44:02   41:32   44:55   42:33   2:08:07
         10    844  Willem Vedder              Bunschoten-Spakenbur  1969    42:28   43:45   45:51   44:20   2:10:33
         11    778  Gerard Agterberg           Utrecht               1962            43:14   44:28   43:18   2:11:00
         12    788  Arjen Verbree              Bunnik                1969    42:26   43:44   45:22           2:11:32
         13    735  Willem Biemolt             Utrecht               1966    44:23   44:09   44:30   43:20   2:11:52
         14    790  Maarten Lindenhovius       Utrecht               1966    44:53   43:42   45:56   43:41   2:12:16
         15    795  Marc van Rijn              Utrecht               1976    42:34           48:03   42:12   2:12:49
         16    779  Johan Simon Hoogendoorn    Soest                 1974    43:36   43:41           46:46   2:14:03
         17    763  Arjen Kruithof             Nieuwegein            1977    46:07   43:58   49:48   44:02   2:14:07
         18    777  Martin horstink            Utrecht               1958    44:59   44:08           45:27   2:14:34
         19    785  Geert Ramakers             Bunnik                1966    44:45   44:28   48:21   46:03   2:15:16
         20    701  Marco Fais                 's-Gravenhage         1966    45:18   44:39   48:23   45:53   2:15:50
         21    767  Sjak Okkerman              Utrecht               1957    45:40   45:31   48:30   44:57   2:16:08
         22    805  Siebert Knipscheer         Utrecht               1983    43:03   45:17   48:53   47:52   2:16:12
         23    810  Rijk van de Hoef           Odijk                 1960    46:19   44:59   47:16           2:18:34
         24    814  Funs Spiertz               Utrecht               1965    45:51           48:04   45:45   2:19:40
         25    878  Alain van Hoof             Gouda                 1967            47:24   46:47   45:31   2:19:42
         26    756  Dirk Talma                 Assen                 1970    45:21   47:05   48:24           2:20:50
         27    758  Eric Cats                  IJsselstein Ut        1961    47:13   46:31           47:21   2:21:05
         28    832  Marco Roeland              Zeist                 1964    47:21   47:23   50:13   48:02   2:22:46
         29    700  Cees Pierik                Bilthoven             1978    54:09   43:21   46:46           2:24:16
         30    738  Roel Janssens              Utrecht               1985            44:28   53:55   45:55   2:24:18
         31    823  Ron Stam                   Zeist                 1966    48:01   47:22   49:17   50:10   2:24:40
               873  Dolf Snel                  De Bilt               1951    49:52   47:29   49:35   47:36   2:24:40


               STAND - ZOMERAVONDCUP 2012 - 10 KM PRESTATIE
07-06-2012 00:18                                                     Pag: 2
Categ  Plts  StNr   Naam                       Vereniging/Plaats     GbJr  17 apr  8 mei   23 mei  6 jun   
-----  ----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------- ------- ------- -------  --------
         33    787  David Gerrits              Ede Gld               1968    46:25           52:57   45:42   2:25:04
         34    812  Hans Wortel                Zeist                 1955    47:58   48:13   49:18           2:25:29
         35    815  Nick Könitzer              Nieuwegein            1967    47:26   51:21           48:02   2:26:49
         36    850  Gert-Jan Bes               Utrecht               1985    47:10   49:52           49:51   2:26:53
         37    839  Erwin Rebergen             Utrecht               1968    49:16   48:27           49:47   2:27:30
         38    856  Rudi de Reuver             Utrecht               1962    50:56   48:35   50:27   48:47   2:27:49
         39    737  Harry Boerma               Utrecht               1963    49:39   49:20   53:51   48:51   2:27:50
         40    862  Jack Groen                 Utrecht               1961    48:16   51:11           50:04   2:29:31
         41    852  Rinse de Valk              Utrecht               1969    50:52   50:30   53:24   49:44   2:31:06
         42    806  Christiaan van Dijk        Utrecht               1980    45:32           57:43   48:46   2:32:01
         43    775  John Knopper               Soest                 1964    52:00   51:07   58:14   52:23   2:35:30
         44    843  Jim Terlingen              Utrecht               1965    49:24   54:01           52:28   2:35:53
         45    874  Jeroen Kooijmaten          Zeist                 1970    52:12   52:31           51:53   2:36:36
         46    808  Gijs van der Neut          Utrecht               1986    49:35           58:35   51:08   2:39:18
         47    750  Gerard Verstege            Maarssen              1951    53:14           59:54   53:26   2:46:34
         48    755  Frans van Bragt            Utrecht               1956    54:04   57:24           58:10   2:49:38
         49    725  Roy Vrieling               Groningen             1978            56:22 1:04:04   54:37   2:55:03
         50    745  Jeroen Meijer              Wijk bij Duurstede    1982            35:59   36:44           1:12:43
         51    782  Jorrit Thiele              Utrecht               1982            42:19           40:04   1:22:23
         52    749  Matthijs Horlings          Amersfoort            1989    41:09           45:07           1:26:16
         53    703  Paul de Ruiter             Wijk bij Duurstede    1983            43:13   45:12           1:28:25
         54    840  Hans Metz                  Maarssen              1965    46:08   44:04                   1:30:12
         55    731  Arno Priem                 Soest                 1960    45:22   44:52                   1:30:14
         56    800  Bart Huttinga              Utrecht               1981    45:27   45:08                   1:30:35
         57    827  Wil Veldpaus               Utrecht               1960    45:39   45:21                   1:31:00
         58    760  Bas Kreukniet              Utrecht               1970            45:32   49:29           1:35:01
         59    716  Wijnand de Zwaan           Utrecht               1981    48:06   48:47                   1:36:53
         60    714  Gert-Jan van de Waal       Utrecht               1987            51:00           48:42   1:39:42
         61    826  Jan Michielsen             Utrecht               1973            50:04           50:14   1:40:18
         62    729  Jacques Hazelzet           Utrecht               1963            50:48           51:17   1:42:05
         63    851  Arjan van Rheede           Utrecht               1969    51:10   52:17                   1:43:27
         64    799  Adrie Mulder               Utrecht               1948    51:42   51:49                   1:43:31
         65    803  Lars van der Meulen        Utrecht               1981    38:56                             38:56
         66    704  Bas de Ruiter              Cothen                1981            41:11                     41:11
         67    728  Gerrit Bouhuis             Utrecht               1969    43:48                             43:48
         68    786  Sjak Jansen                Eindhoven             1988    43:49                             43:49
         69    727  Henk Klok                  IJsselstein Ut        1956            43:56                     43:56
         70    863  Ries van Os                Utrecht               1952    46:12                             46:12
         71    858  Marcel Claessens           Zeist                 1962                    47:39             47:39
         72    705  Rob Froonhoff              Amersfoort            1966                            49:36     49:36
         73    835  Roland Holdinga            Zeist                 1970    53:28                             53:28
         74    811  Richard Singelenberg       Utrecht               1946            56:58                     56:58

logo Facebook kl
© 2013 |  Webdesign Patricia Tureay