ZAC logo website

  • Slider homepage 7 ov
  • Slider homepage 1 overvecht
  • Slider homepage 9 start lopers
  • Slider homepage 10 maarschalkerwaard pad
  • Slider homepage 6 start kampong 5km
  • Slider homepage 4 overvecht atletiekbaan
  • Slider homepage 8 lopers start ov
  • Slider homepage 5 atletiekbaan ov

Eindstand klassement 2011

               STAND - ZOMERAVONDCUP 2011 - 10 KM WEDSTRIJD

08-06-2011 11:12 Pag: 1
Categ Plts StNr Naam Vereniging/Plaats GbJr 19 apr 10 mei 25 mei 8 jun ----- ---- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------- ------- ------- ------- -------- Msen 1 31 Rik Wolswinkel Woudenberg 1977 40:32 35:33 35:15 38:44 1:49:32 2 149 Pieter-Jelle Moenandar Utrecht 1978 36:29 37:51 36:08 1:50:28 3 123 Raoul van Ginkel Nieuwegein 1983 38:12 38:24 37:02 1:53:38 4 57 Florian Lichtendonk Driebergen-Rijsenbur 1984 39:54 38:28 37:58 1:56:20 5 62 Maarten Schreuder Utrecht 1985 39:47 39:10 38:53 38:32 1:56:35 6 132 Thijs Geuris IJsselstein Ut 1982 39:06 38:35 39:17 1:56:58 7 56 Reinier Stroo Nieuwegein 1980 39:44 40:03 39:26 38:40 1:57:50 8 101 Arjan Janssen Utrecht 1982 40:55 40:15 39:41 38:44 1:58:40 9 90 Ewout Sikking Zeist 1985 42:06 41:02 45:13 2:08:21 10 3 Cees Pierik Bilthoven 1978 43:09 43:27 42:27 2:09:03 11 95 Erik Bouwsma Zwijndrecht 1980 51:03 48:22 47:21 2:26:46 12 42 Harm van Dijken Utrecht 1979 35:43 27:44 1:03:27 13 35 Ronald van den Heuvel Utrecht 1982 36:20 37:18 1:13:38 14 100 Paul vd voort vd Kleij De Meern 1978 41:49 40:54 1:22:43 15 44 Jefta Bijpost Soest 1977 41:30 41:30 16 105 Ugur Bilginer Utrecht 1989 44:22 44:22 M35 1 121 Erik Den Oude Soest 1972 38:10 38:06 37:52 37:36 1:53:34 2 153 Vincent Veldstra De Bilt 1976 39:58 39:04 37:56 1:56:58 3 103 Ronald van Leeuwen Leersum 1974 39:13 38:36 39:33 1:57:22 4 46 Edwin Bleijenbergh Maarssen 1975 44:37 43:29 41:59 2:10:05 5 45 Martin Stolk Soest 1972 47:04 46:08 45:46 44:20 2:16:14 6 23 Falco van Dijck Utrecht 1975 41:30 38:47 1:20:17 M40 1 34 Bart Wassenberg Utrecht 1967 34:01 33:57 34:19 33:38 1:41:36 2 75 Bert Sandee Utrecht 1970 36:46 36:14 36:08 35:40 1:48:02 3 113 JanWillem Nieboer Amersfoort 1967 36:46 35:43 35:45 1:48:14 4 76 Ronald op der Heijde Amersfoort 1967 36:02 36:51 36:19 1:49:12 5 71 Maarten de Bree Nieuwegein 1968 39:27 39:16 39:09 38:17 1:56:42 6 54 Remko Klijn Loenen aan de Vecht 1967 39:35 41:58 39:49 38:47 1:58:11 7 127 Andre Meixner Wijk bij Duurstede 1968 40:09 39:15 39:18 1:58:42 8 134 Rob te Koppele Nieuwegein 1968 40:44 40:19 39:59 40:14 2:00:32 9 87 Rogier Dijkink Utrecht 1968 40:53 41:00 41:37 41:06 2:02:59 10 88 Florian Koopmans Utrecht 1967 42:20 40:32 41:16 2:04:08 11 154 Giovanni Dhondt Utrecht 1967 40:54 43:07 40:19 2:04:20 12 140 Marco de Grauw Nieuwegein 1969 45:09 47:45 43:10 41:42 2:10:01 13 5 Kees van Zantwijk Utrecht 1968 43:54 43:08 43:08 2:10:10 14 4 John Versteeg Utrecht 1967 45:50 47:10 46:09 2:19:09 15 138 Frans Jorna Utrecht 1968 36:36 36:36 M45 1 107 Ron Band Nieuwegein 1964 36:59 37:03 36:54 36:58 1:50:51 2 1 René Rensen Utrecht 1962 39:25 39:08 38:30 38:28 1:56:06 3 152 Anton Kiewiet Utrecht 1962 39:07 39:27 38:49 1:57:23 4 36 Camiel Verweij Maarssen 1966 41:26 39:40 39:22 38:38 1:57:40 5 50 Diederik Aarendonk Bunnik 1965 40:49 40:12 39:47 39:43 1:59:42 6 63 Jos Bloem Soest 1966 40:25 40:47 42:25 40:06 2:01:18 7 79 Peter Nijssen Utrecht 1961 38:13 38:07 1:16:20 8 70 Adriaan Oprins Utrecht 1963 41:06 40:15 1:21:21 9 97 Marinus Dijkman Lopik 1961 40:41 42:47 1:23:28 10 58 Richard Voorintholt Soest 1965 42:06 41:33 1:23:39


               STAND - ZOMERAVONDCUP 2011 - 10 KM WEDSTRIJD
08-06-2011 11:12                                                     Pag: 2
Categ  Plts  StNr   Naam                       Vereniging/Plaats     GbJr  19 apr  10 mei  25 mei  8 jun   
-----  ----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------- ------- ------- -------  --------
         11     73  Patrick van Tooren         Odijk                 1964            43:54   42:25           1:26:19
         12     33  Marco Fais                 's-Gravenhage         1966            45:34                     45:34
M50       1    133  Manuel Jose                Utrecht               1956    37:34   37:09   37:31   38:10   1:52:14
          2    115  Hans Rawee                 Amersfoort            1960    38:50   39:02   38:32   38:22   1:55:44
          3     39  Henry Vredendaal           Nieuwegein            1957            38:54   38:43   38:18   1:55:55
          4     60  Adry de Klein              Soest                 1957            40:18   40:22   40:24   2:01:04
          5     52  Frits Ankersmit            Zeist                 1957    42:01   41:15   41:26   41:30   2:04:11
          6     47  Louis Rutten               Nieuwegein            1958    42:22   42:08   42:10   41:03   2:05:21
          7     83  Sjaak Vervuurt             Utrecht               1958            41:52   42:08   43:09   2:07:09
          8    135  Dirk Blom                  Woerden               1957    43:13   42:24   42:14           2:07:51
          9     10  Edgar Cukier               Soest                 1956    43:43           42:48   43:15   2:09:46
         10     61  Berend Drenth              Maartensdijk          1957    44:09   42:40   44:17           2:11:06
         11    131  Rob Stofberg               Zegveld               1957    43:37   45:28   44:20   43:26   2:11:23
         12    102  John Bakker                Nieuwegein            1960    45:03   45:26           44:57   2:15:26
         13      6  Aaldrik Tiktak             Bilthoven             1960    41:17                   40:17   1:21:34
         14     29  John Boer                  Amerongen             1957    42:44   42:17                   1:25:01
         15     12  Ashok Jodha                Amsterdam             1959                    47:02             47:02
M55       1     86  Egbert Tick                Utrecht               1955    42:21           40:54   40:35   2:03:50
          2     51  Wim van Teutem             Bunnik                1951            41:24   41:40   40:59   2:04:03
          3    145  Jos ter Brake              Nieuwegein            1955            41:42   41:59   41:08   2:04:49
          4     38  Jan Stolker                Steenwijk             1951    43:30           42:16   42:49   2:08:35
          5    155  Leo van den Hoven          Linschoten            1953            43:56   43:32   44:15   2:11:43
          6    130  Johan van Santen           Amersfoort            1953    55:06   58:13           54:08   2:47:27
          7    128  Arthur Verstraete          Houten                1954                    46:00   45:02   1:31:02
          8    142  Jakob Brunekreef           Utrecht               1951    52:26   50:45                   1:43:11
M60       1    148  Rob Pit                    Baarn                 1951            43:14   43:11   42:36   2:09:01
          2    146  Dirk den Oude              Soest                 1950    47:41   45:05   45:35   44:45   2:15:25
          3     92  Hans Oostindiën            Baarn                 1946    53:12   50:56   51:23   50:22   2:32:41
          4    137  Rob Plijnaar               Utrecht               1951    47:45   46:13                   1:33:58
M65       1    156  Cees Jansen                Houten                1946            50:55   50:24   49:22   2:30:41
          2     24  Cor Dorrestijn             Zeist                 1941            51:46   52:54   54:04   2:38:44
          3     41  Pieter van Alphen          Houten                1942    49:31                   51:20   1:40:51
Vsen      1    129  Judith de Wildt            Utrecht               1982    39:28           39:27   38:44   1:57:39
          2     49  Tatjana Cernochova         Schoonhoven           1976            40:42   40:03   40:15   2:01:00
          3    144  Amber Kerkhofs             Utrecht               1986            50:02   51:35   49:25   2:31:02
V35       1     28  Jantiene Hannessen         Zeist                 1973                            44:05     44:05
          2    116  Annemieke Breukink         Odijk                 1974    44:09                             44:09
V40       1    136  Agnes Schipper             Utrecht               1968    40:11   39:56   39:18   38:48   1:58:02
V45       1    139  Ruda van Zeijst            IJsselstein Ut        1964    40:51   40:41   40:02           2:01:34
          2    108  Ellen Dijkman              Odijk                 1965    56:19   56:24   55:48   55:22   2:47:29
          3    112  Loes Lanting               Utrecht               1966                    47:35   48:25   1:36:00
          4    114  Anneke Stavenga-vd Meulen  Woudenberg            1963    40:32                             40:32
V50       1    118  Astrid Hijlkema            Zeist                 1960    55:56   53:33   54:56   54:56   2:43:25
          2     53  Inge Dijkman               Wijk bij Duurstede    1957    42:28                             42:28
V55       1    126  Gerrie den Oude            Soest                 1952    48:21   46:51   46:59   46:12   2:20:02


               STAND - ZOMERAVONDCUP 2011 - 10 KM WEDSTRIJD
08-06-2011 11:12                                                     Pag: 3
Categ  Plts  StNr   Naam                       Vereniging/Plaats     GbJr  19 apr  10 mei  25 mei  8 jun   
-----  ----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------- ------- ------- -------  --------
Vpres     1    143  Joyce Tross                De Bilt               1971    48:57   49:27   46:21   45:35   2:20:53
          2    120  Geerte Stuitje             Utrecht               1989    47:19   48:43   47:22   48:21   2:23:02
          3    119  Kim van der Wijngaart      Utrecht               1980    50:10   49:47           48:58   2:28:55
          4     74  Hubertine Hingstman        Houten                1953    51:29   50:16   50:40   49:59   2:30:55
          5     14  Maya Miltenburg            Utrecht               1985    49:33   51:05   50:34           2:31:12
          6     21  Evelyn Velema              Bunnik                1959    51:17   51:43   51:47           2:34:47
          7     64  Rinske Bloem               Zeist                 1960            53:56   55:11   54:12   2:43:19
          8    157  Madelon Maurice            De Bilt               1969            51:25   50:45           1:42:10
          9     84  Ar Oosterholt              's-Hertogenbosch      1976    51:24           52:07           1:43:31
         10    150  Marion van de Wittenboer   Utrecht               1964            51:00                     51:00
Mpres     1    151  Jochem Duijnhoven          Utrecht               1981            37:53   37:30   37:21   1:52:44
          2     15  Jeroen Meijer              Wijk bij Duurstede    1982    38:58   37:50   38:25   39:16   1:55:13
          3     77  Willem Gerritsen           Wijk bij Duurstede    1979    40:29   39:39   38:49           1:58:57
          4    158  Thoman Landman             Zwolle                1988            40:24   40:56   38:25   1:59:45
          5     85  Mattijn Landman            Zwolle                1985    41:27   40:35   39:57   40:14   2:00:46
          6     22  Arjan Boltjes              Utrecht               1978    43:43   41:58   41:30   41:29   2:04:57
          7     17  Frank Veugen               Munstergeleen         1965    41:45   41:30           42:51   2:06:06
          8     69  Gerard Agterberg           Utrecht               1962    46:40   45:04   43:06   42:39   2:10:49
          9     40  Arjen Verbree              Bunnik                1969    45:14   44:57   43:26   42:40   2:11:03
         10     66  Wim Biemolt                Utrecht               1966    46:03   44:04   43:10   43:56   2:11:10
         11     98  Johan Hoogendoorn          Soest                 1974    43:56   44:40   43:49   43:54   2:11:39
         12     93  Menno Zeeman               Utrecht               1965    44:26   43:59           43:38   2:12:03
         13    117  Machiel Muiderman          Utrecht               1971    44:53   44:10   43:52           2:12:55
         14     55  Jeroen Hooijer             Baarn                 1965    45:18   44:56   44:14   44:07   2:13:17
         15     94  Ivo Dijs                   Houten                1972    45:27           45:31   42:40   2:13:38
         16     18  Sjak Okkerman              Utrecht               1957    46:41   45:16   45:01   43:52   2:14:09
         17    106  Jeroen Koldenhof           Wijk bij Duurstede    1970    45:53   44:47           43:50   2:14:30
         18     96  Bart van de Ven            Zeist                 1976    45:41   45:21   44:39   44:31   2:14:31
         19      8  Vince Timp                 Utrecht               1950    56:36           40:52   39:09   2:16:37
         20     19  Bart Meijer                Wijk bij Duurstede    1988    41:42   48:06   47:20           2:17:08
         21     25  Gerrit Bouhuis             Utrecht               1969    44:35   45:58   47:45           2:18:18
         22     99  Gerard Bijlholt            Houten                1973    49:01   44:26   45:02           2:18:29
         23    109  Rudi de Reuver             Utrecht               1962    46:10   47:47           45:28   2:19:25
         24    104  Dirk Talma                 Assen                 1970    48:15   47:24   47:10   45:48   2:20:22
         25    111  Ron Stam                   Zeist                 1966    48:55   48:27   47:21   47:57   2:23:45
         26    110  Frank Aalten               Soest                 1964    44:47   49:47   49:48           2:24:22
         27    147  Marco Roeland              Zeist                 1964            48:24   49:00   48:37   2:26:01
         28    141  Henry Doremalen            Utrecht               1962    50:43   51:42   49:41   50:07   2:30:31
         29     27  Rolf Spijkereman           's-Gravenhage         1960    52:04   49:14           50:13   2:31:31
         30     32  Paul Brandsma              Amersfoort            1959    51:35   51:08   50:51   49:46   2:31:45
         31     13  Jack Groen                 Utrecht               1961    51:14           51:38   49:12   2:32:04
         32     68  Gerard Verstege            Maarssen              1951    49:34   52:16   54:24   51:40   2:33:30
         33     67  Richard Singelenberg       Utrecht               1946    52:13   51:09   52:30   52:08   2:35:30
         34     20  Jacques Hazelzet           Utrecht               1963    55:33   55:21   55:29   51:42   2:42:32
         35    125  Ben van der Wijngaart      Houten                1944    56:52   57:12   58:11   57:57   2:52:01
         36     82  Niels Willeboordse         Utrecht               1978    43:09   42:14                   1:25:23
         37     91  Maarten Lindenhovius       Utrecht               1966            44:19   45:16           1:29:35
         38    124  Roel Janssens              Utrecht               1985    47:16   46:07                   1:33:23
         39     30  Jaap de Ronde              Woudenberg            1981    42:05   51:34                   1:33:39


               STAND - ZOMERAVONDCUP 2011 - 10 KM PRESTATIE
08-06-2011 11:12                                                     Pag: 4
Categ  Plts  StNr   Naam                       Vereniging/Plaats     GbJr  19 apr  10 mei  25 mei  8 jun   
-----  ----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------- ------- ------- -------  --------
         40     26  Hans Wortel                Zeist                 1955            49:10           48:04   1:37:14
         41      9  Rob Froonhoff              Amersfoort            1966    49:29                   48:52   1:38:21
         42     16  Wijnand Suijlen            Utrecht               1982            50:49   49:23           1:40:12
         43     43  Richard Mostard            Soest                 1961    51:57   49:40                   1:41:37
         44     59  Jim Terlingen              Utrecht               1965            52:15   51:34           1:43:49
         45     48  Marcel van Dijk            Austerlitz            1956    54:14   54:42                   1:48:56
         46     11  Arno Priem                 Soest                 1960    45:05                             45:05

logo Facebook kl
© 2013 |  Webdesign Patricia Tureay