ZAC logo website

  • Slider homepage 7 ov
  • Slider homepage 1 overvecht
  • Slider homepage 9 start lopers
  • Slider homepage 10 maarschalkerwaard pad
  • Slider homepage 6 start kampong 5km
  • Slider homepage 4 overvecht atletiekbaan
  • Slider homepage 8 lopers start ov
  • Slider homepage 5 atletiekbaan ov

Eindstand klassement 2007

ZOMERAVONDCUP 2007, EINDKLASSEMENT
                 
STAND - ZOMERAVONDCUP 2007 - 10 KILOMETER
10-06-2007 23:15 Pag: 1 Categ Plts StNr Naam Vereniging/Plaats GbJr 17 apr 8 mei 23 mei 6 jun ----- ---- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------- ------- ------- ------- -------- msen 1 87 Dirk Wijnalda Utrecht 1973 34:21 33:38 34:24 1:42:23 2 129 Erik van den Broek Amersfoort 1981 34:22 37:16 36:59 1:48:37 3 70 Bart Gerrits Utrecht 1980 36:25 36:59 37:37 37:34 1:50:58 4 115 Erik den Oude Soest 1972 36:58 36:48 37:33 1:51:19 5 49 Daniel Nagel Utrecht 1978 38:08 37:31 37:26 1:53:05 6 117 Marc Boes Harmelen 1978 37:44 38:25 38:32 1:54:41 7 51 Sieger de Blok Utrecht 1978 40:51 40:27 41:38 2:02:56 8 68 Michel Schippers Woerden 1977 41:33 41:12 42:59 2:05:44 9 7 Remko Groot Hilversum 1973 41:42 42:10 46:19 43:03 2:06:55 10 69 Tom Sweep Baarn 1972 38:48 39:05 1:17:53 11 35 Derek Elfring 1974 39:05 39:05 m35 1 133 Ben van Dijk IJsselstein Ut 1969 33:45 33:35 35:33 1:42:53 2 128 Ronald op der Heijde Amersfoort 1967 34:37 34:32 35:22 1:44:31 3 64 Erwin Walgers Utrecht 1969 36:31 36:31 4 34 Marco Klapwijk Maarssen 1971 38:55 38:55 m40 1 131 Abraham Zewdie Bilthoven 1964 32:53 33:13 33:08 33:06 1:39:07 2 15 Marcel Uppelschoten Utrecht 1966 33:27 34:05 35:53 35:37 1:43:09 3 54 Nico van den Berg Amersfoort 1964 34:48 35:12 35:50 1:45:50 4 72 John van Rennes Amersfoort 1964 35:35 35:46 37:03 37:03 1:48:24 5 27 Rene Cazander Utrecht 1964 38:43 39:04 39:14 1:57:01 6 2 Adriaan Oprins Utrecht 1963 40:00 39:44 40:28 40:10 1:59:54 7 22 André Groen Hilversum 1963 39:41 42:03 41:52 2:03:36 8 80 Marco Roeland Zeist 1964 41:58 43:49 44:29 2:10:16 9 32 Ronald de Roos Utrecht 1965 34:26 35:24 1:09:50 10 105 Werner Benzenberg Soest 1964 43:34 43:32 1:27:06 m45 1 19 Izaak de Bruine Amersfoort 1958 35:29 35:19 35:53 35:46 1:46:34 2 4 Willem Tijssen Utrecht 1960 38:58 37:53 39:55 38:49 1:55:40 3 123 Willem de Ruijter Baarn 1960 38:21 39:25 39:45 1:57:31 4 31 Sjaak Vervuurt Utrecht 1958 39:24 42:12 41:34 2:03:10 5 26 John Bakker Nieuwegein 1960 44:07 43:50 43:48 43:20 2:10:58 6 108 Ashok Jodha Amsterdam 1959 51:32 54:26 41:56 2:27:54 7 66 Manuel da ConceiÇào Frede Utrecht 1957 36:40 36:09 1:12:49 8 57 Marinus Dijkman Lopik 1961 36:37 36:25 1:13:02 9 130 Per van Huis Utrecht 1959 38:45 38:24 1:17:09 10 13 Paul Borgstein Utrecht 1959 45:39 45:39 m50 1 62 Aart Stigter Doorn 1956 31:40 32:14 32:50 1:36:44 2 86 Berend Drenth Maartensdijk 1957 38:07 39:15 39:28 1:56:50 3 92 Hans de Goede Soest 1956 39:14 39:57 41:51 2:01:02 4 127 Edgar Cukier Soest 1956 40:57 40:44 42:54 41:50 2:03:31 5 28 Jan van der Boom Utrecht 1953 41:08 41:03 41:24 2:03:35 6 96 Bert Nap Veenendaal 1952 41:04 41:41 42:41 42:43 2:05:26 7 45 Rob Bijl Bilthoven 1955 42:13 41:28 42:35 43:23 2:06:16 8 30 Arthur Verstraete Utrecht 1954 41:31 41:22 44:17 2:07:10 9 11 Albert Doelwijt Veenendaal 1953 44:52 44:37 44:58 46:28 2:14:27 10 119 Don Zagt Soest 1954 43:17 47:29 1:30:46 11 1 Gerrit Spijker Utrecht 1954 45:58 47:40 1:33:38

                    ZOMERAVONDCUP 2007, EINDKLASSEMENT
                 STAND - ZOMERAVONDCUP 2007 - 10 KILOMETER
10-06-2007 23:15                                                     Pag: 2
Categ  Plts  StNr   Naam                       Vereniging/Plaats     GbJr  17 apr  8 mei   23 mei  6 jun   
-----  ----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------- ------- ------- -------  --------
m55       1      9  Dirk den Oude              Soest                 1950    40:24   40:09   41:44   41:57   2:02:17
          2     29  Adrie Mulder                                     1948    48:06           48:24           1:36:30
          3     43  Cees Stolwijk              Amersfoort            1950    36:19                             36:19
          4     18  Wim van Teutem             Bunnik                1951    38:14                             38:14
          5     89  Henk van Hal               Utrecht               1948    55:09                             55:09
m60       1     73  Aart Punt                  Rotterdam             1944    41:43   41:54   43:46           2:07:23
          2     65  Jan de Bont                Ede Gld               1942    41:38           43:04   43:15   2:07:57
          3    116  Piet van Alphen            Houten                1942            45:18   45:51   45:11   2:16:20
          4     10  Evert van 't Veld          Westbroek             1946    45:46   46:14   48:09   47:05   2:19:05
          5     33  Guus Reith                 Utrecht               1941    47:47           47:09   47:27   2:22:23
          6     99  Theo Vork                  Utrecht               1938    46:20   46:59   49:15           2:22:34
          7     36  Cor Dorresteijn            Zeist                 1941            47:54   50:00   49:41   2:27:35
          8      3  Pieter 't Hart             Woerden               1944            52:36   51:48   52:36   2:37:00
          9     37  Johan van Leeuwen          Nieuwegein            1939            54:16   56:23   55:48   2:46:27
         10     53  Bert Streumer              Odijk                 1945            36:38                     36:38
mpres     1     56  Bart in 't Velt            Driebergen-Rijsenbur  1978    38:33   37:49   39:35   38:39   1:55:01
          2     84  Paul vd Voort vd Kleij     Utrecht               1968            39:02   39:49   39:54   1:58:45
          3     85  Paul de Vries              Zeist                 1975    40:46   39:52   40:30   40:43   2:01:05
          4    107  Mark-Peter vd Heuvel       Utrecht               1980    39:20           42:19   40:16   2:01:55
          5     25  Maarten Deenen             Utrecht               1979    40:49   40:59   40:56   41:30   2:02:44
                83  Harry Vredendaal           Nieuwegein            1947    41:02   40:37   41:05   41:18   2:02:44
          7     77  Rogier Dijkink             Amsterdam             1968    41:10   40:38   46:05   41:19   2:03:07
          8     79  Dirk van de Ruit           Maarssen              1971    42:50   42:03   43:56           2:08:49
          9     46  Pieter van Helvert         De Meern              1976    42:16   43:15   43:23   45:59   2:08:54
         10    100  Herwin Heijerman           Breukelen Ut          1969    44:11   42:55           42:35   2:09:41
         11    112  Ciryll Schook              Utrecht               1977    46:21   43:07   43:49   44:11   2:11:07
         12    111  Walter Verkuil             Utrecht               1977    46:59   43:53   44:42   44:14   2:12:49
         13     93  Falco van Dijck            Utrecht               1975    44:52   44:18   45:48   45:29   2:14:39
         14     41  Joost van Helvert          Utrecht               1979    45:51   45:10   46:34   56:54   2:17:35
         15     20  Tjerk Jelluma              Woerden               1975    47:14           46:11   44:23   2:17:48
         16     76  Rob Knoren                 Harmelen              1965    46:25   46:05   46:27   45:43   2:18:13
         17    104  Bram Franken               Utrecht               1984    46:47   45:52           46:41   2:19:20
         18     55  Gerard Verstege            Maarssen              1951    45:16   45:44   48:33   48:33   2:19:33
         19      6  Paul Brandsma              Amersfoort            1959    46:45   46:08   47:23   47:03   2:19:56
         20     82  Peter de Rijk              Houten                1965    46:46   46:06   50:52   48:30   2:21:22
         21     67  Danny Koenen               Woerden               1977    46:36   46:55   48:17           2:21:48
         22    132  Jeroen Kooijman            Zeist                 1970    47:51   48:03   49:45   50:53   2:25:39
         23    109  Bart vd Ven                Utrecht               1956    46:10           49:04   50:44   2:25:58
         24    103  Peer Bataille              Utrecht               1956    50:29   48:58   51:39   50:26   2:29:53
         25     48  Lars Palmgren              Utrecht               1966    39:23                   40:04   1:19:27
         26     95  Rob Hendrikx               Utrecht               1970    42:29   39:58                   1:22:27
         27     50  Robin Budel                Rotterdam             1981    41:26   41:07                   1:22:33
         28     75  Willem Muilenburg          Utrecht               1959    53:16   55:52                   1:49:08
         29     63  Jaap van den Berg          Utrecht               1944                    41:58             41:58
         30     42  Bart Geerdink              Huis ter Heide Ut     1981            45:02                     45:02
vsen      1     52  Cathelijne van Straten     Utrecht               1973    42:55           44:27   44:20   2:11:42

                    ZOMERAVONDCUP 2007, EINDKLASSEMENT
                 STAND - ZOMERAVONDCUP 2007 - 10 KILOMETER
10-06-2007 23:15                                                     Pag: 3
Categ  Plts  StNr   Naam                       Vereniging/Plaats     GbJr  17 apr  8 mei   23 mei  6 jun   
-----  ----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------- ------- ------- -------  --------
          2     21  Nienke Oosterhof           Utrecht               1980    52:24                   56:32   1:48:56
          3    118  Julia Bisschops            Utrecht               1984            42:04                     42:04
          4     74  Margriet de Beus           Haarlem               1981    46:23                             46:23
v35       1     91  Agnes Schipper             Utrecht               1968    39:19   39:54   40:02   39:31   1:58:44
          2     81  Ester vd Grift-de Bree     Soest                 1968    45:22   46:18                   1:31:40
v40       1     14  Ilse Land                  Soest                 1963    43:48           45:19   45:04   2:14:11
          2    126  Ellen van Dijk-van der Me  Leersum               1964    45:05   46:10   46:56   47:55   2:18:11
          3     61  Ellen Abbringh             Doorn                 1962    50:04                             50:04
v45       1     94  Esther Oerlemans           De Bilt               1960    46:40   45:11           47:53   2:19:44
v50       1     71  Ella Witjes                Amersfoort            1957    38:39   38:18   38:49   39:36   1:55:46
          2      8  Gerrie den Oude            Soest                 1952    43:44   44:19   46:31   46:42   2:14:34
          3     23  Adri van der Zon           Soest                 1955    49:15   48:36           50:43   2:28:34
          4     16  Ria Rijkse                 Tienhoven Ut          1957    57:00   56:53   57:59           2:51:52
v55       1     12  Lotje Hakker               Soest                 1949    50:28                             50:28
v60       1     88  Martha van Hal-van Dijk    Utrecht               1946    45:42   46:23   47:21           2:19:26
vpres     1    106  Femke Visser               Utrecht               1980    41:23   41:40   48:18   42:24   2:05:27
          2    124  Wiebke Scheltema           Utrecht               1970            43:59   45:13   44:36   2:13:48
          3     97  Christa de Bruin           Utrecht               1975    47:40   47:17   48:19   48:24   2:23:16
          4    101  Monique Wiegel             Utrecht               1977    53:36   53:14   53:25   52:38   2:39:17
          5    120  Claudette Halkes           Utrecht               1969            53:17   53:28   52:48   2:39:33
          6     90  Helene Gaasbeek            Utrecht               1956    53:37   54:19   53:17           2:41:13
          7    121  Alice Kornet               Utrecht               1971            54:31   55:17   55:29   2:45:17
          8     38  Hennie van Leeuwen-van Ve  Nieuwegein            1941    54:51   54:37           56:40   2:46:08
          9    125  Mirjam Hoogendoorn         Utrecht               1977            54:45 1:00:10   59:12   2:54:07
         10      5  Susanne Termaat            Woerden               1978    59:14         1:01:10 1:01:35   3:01:59
         11     40  Margreet Jonge Poerink     Utrecht               1961    50:29                   53:43   1:44:12
         12    102  Marion van Rooijen         Vleuten               1966    53:19           54:41           1:48:00
         13     60  Nienke Brouwer             Hilversum             1978  1:06:47 1:01:02                   2:07:49
         14    122  Katja Schade               Utrecht               1972            44:32                     44:32
         15     78  Martine van Doeland        Maarssen              1977    46:48                             46:48
         16     98  Francine Mathot            Hilversum             1975    53:56                             53:56
         17    110  Mariella Vermond           Utrecht               1957    59:26                             59:26

logo Facebook kl
© 2013 |  Webdesign Patricia Tureay