logo ZAC 2018 website

  • Slider homepage 10 maarschalkerwaard pad
  • Slider homepage 9 start lopers
  • Slider homepage 5 atletiekbaan ov
  • Slider homepage 7 ov
  • Slider homepage 6 start kampong 5km
  • Slider homepage 8 lopers start ov
  • Slider homepage 1 overvecht
  • Slider homepage 4 overvecht atletiekbaan

Eindstand klassement 2013


               EINDSTAND - ZOMERAVONDCUP 2013 - 10 KM WEDSTRIJD
05-06-2013 23:16                                                     Pag: 1
Categ  Plts  StNr   Naam                       Vereniging/Plaats     GbJr  16 apr  7 mei   22 mei  5 jun   
-----  ----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------- ------- ------- -------  --------
M Sen     1    860  Jarno van Miltenburg       Utrecht               1988    32:20   31:39           32:25   1:36:24
          2    880  Harm van Dijken            Amersfoort            1979    35:59           36:03   36:19   1:48:21
          3    781  Maarten van Vulpen         Odijk                 1981    38:17   38:34   38:37   39:57   1:55:28
          4    890  Andre van Loo              Nieuwegein            1981    38:40   39:33   38:26   38:31   1:55:37
          5    875  Paul vd voort vd Kleij     De Meern              1978            40:03   38:32   39:15   1:57:50
          6    841  Bas de Bruin               Soest                 1981    43:29           43:40   44:31   2:11:40
          7    861  Martijn van Driel          Utrecht               1985    34:27           33:53           1:08:20
          8    842  Joeri van Holsteijn        Soest                 1980    40:12           42:00           1:22:12
          9    876  Pieter-Jelle Moenandar     Utrecht               1978            36:39                     36:39
         10    893  Wilco Kroes                Utrecht               1982    41:56                             41:56
         11    886  Sebastiaan van de Broek    Amersfoort            1979    49:20                             49:20
M 35      1    771  Rik Wolswinkel             Woudenberg            1977    35:49   35:09   35:16           1:46:14
          2    804  Vincent Veldstra           De Bilt               1976    36:00   35:57           36:03   1:48:00
          3    902  Florian Hupkes             Utrecht               1975    41:05           38:57   40:00   2:00:02
          4    799  Edwin Bleijenbergh         Maarssen              1975            45:05   42:34   42:41   2:10:20
          5    758  Paul de Vries              Austerlitz            1975    42:27           49:48   43:04   2:15:19
          6    833  Koen Overmars              Utrecht               1976    36:47   37:01                   1:13:48
          7    868  Emiel Ubink                Utrecht               1977    38:54   39:54                   1:18:48
          8    761  Niek Visser                Soest                 1976    38:27                             38:27
M 40      1    905  John van Dijk              Amstelhoek            1969            35:20   35:28   36:07   1:46:55
          2    849  Maarten de Bree            Nieuwegein            1968    38:25           37:53   37:41   1:53:59
          3    857  John Sloof                 Utrecht               1973    38:55           37:48   37:41   1:54:24
          4    766  Erik den Oude              Soest                 1972    40:04   39:59   38:25   39:52   1:58:16
          5    818  Kees van Zantwijk          Utrecht               1968            41:14   40:03   42:05   2:03:22
          6    751  Martin Stolk               Soest                 1972    41:39   41:43   41:11   44:08   2:04:33
          7    891  Lars van Westerlaak        Utrecht               1972    43:05   42:35   42:03   44:12   2:07:43
          8    899  Matthieu Schenk            Utrecht               1971    53:25   51:52   50:21   54:43   2:35:38
          9    786  Bert Sandee                Utrecht               1970    37:55                             37:55
M 45      1    907  Bart Wassenberg            Utrecht               1967            34:16   34:02   33:55   1:42:13
          2    835  Sicco Roukema              Odijk                 1967    36:09   37:25   36:03           1:49:37
          3    887  Wytze Muyzert              Utrecht               1964    37:00           37:33   39:32   1:54:05
          4    796  Jos Bloem                  Soest                 1966    38:45   38:55   38:33   39:44   1:56:13
          5    821  Diederik Aarendonk         Bunnik                1965    40:42           40:02   41:52   2:02:36
          6    814  Holger Cremer              Bunnik                1967    43:53   42:43   42:40   43:24   2:08:47
          7    772  John Versteeg              Utrecht               1967            44:28   43:19   45:48   2:13:35
          8    856  JanWillem Nieboer          Amersfoort            1967    36:44   38:17                   1:15:01
          9    774  Florian Koopmans           Utrecht               1967                    42:45   41:32   1:24:17
         10    855  Paul van Brakel            Utrecht               1965    44:03           45:04           1:29:07
         11    798  Rogier Dijkink             Utrecht               1968    40:12                             40:12
         12    805  Marco Mocking              Utrecht               1967            43:30                     43:30
M 50      1    862  Jos Broekhuis              Hilversum             1959    38:55   36:37   36:35   37:27   1:50:39
          2    825  Roberto Hofman             Doorn                 1963    36:56   36:56           37:49   1:51:41
          3    854  Ed Baks                    Nieuwegein            1959    39:53   39:45   39:46           1:59:24
          4    817  Anton Kiewiet              Utrecht               1962            40:12   39:30   40:03   1:59:45
          5    909  Frank van der Mark         Bilthoven             1962            41:04   39:53   40:27   2:01:24
          6    777  Theo vd Beek               Soest                 1958            42:16   40:56   41:35   2:04:47
EINDSTAND - ZOMERAVONDCUP 2013 - 10 KM WEDSTRIJD 05-06-2013 23:16 Pag: 2 Categ Plts StNr Naam Vereniging/Plaats GbJr 16 apr 7 mei 22 mei 5 jun ----- ---- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------- ------- ------- ------- -------- 7 754 Ernst Dörfel De Bilt 1962 43:56 42:15 42:08 2:08:19 8 850 John Bakker Nieuwegein 1960 43:13 44:13 44:22 2:11:48 9 789 Ashok Jodha Amsterdam 1959 45:14 44:17 1:02:43 2:32:14 10 896 Marcel Hertogh Bilthoven 1962 39:55 40:12 1:20:07 11 874 Sjaak Vervuurt Utrecht 1958 43:55 46:06 1:30:01 12 851 Wim B. Tijssen Utrecht 1960 47:06 43:52 1:30:58 13 784 Paul Borgstein Utrecht 1959 48:04 47:11 1:35:15 14 883 Rene Rensen Utrecht 1962 38:37 38:37 15 801 Hans Rawee Amersfoort 1960 39:00 39:00 M 55 1 904 Manuel Jose Conceicao Utrecht 1957 38:12 37:23 37:31 38:09 1:53:03 2 903 Henry Vredendaal Nieuwegein 1957 39:34 38:47 38:59 1:57:20 3 788 Stef Rasch Soest 1957 41:23 42:30 40:49 41:42 2:03:54 4 871 Teun Harteveld Utrecht 1956 43:12 42:53 43:09 2:09:14 5 882 Nico Landman Utrecht 1958 43:09 47:24 42:56 44:36 2:10:41 6 762 Rob Stofberg Zegveld 1957 45:02 48:17 44:23 45:10 2:14:35 7 838 Berend Drenth Maartensdijk 1957 44:32 43:58 47:20 2:15:50 8 884 Leo van den Hoven Linschoten 1953 45:03 45:51 45:19 45:36 2:15:58 9 809 Arthur Verstraete Houten 1954 42:55 43:48 1:26:43 10 803 Ruud de Boer Leusden 1955 44:11 44:11 M 60 1 881 Frans Mocking Nieuwegein 1952 43:16 42:54 43:19 2:09:29 2 778 Kees Venselaar 's-Hertogenbosch 1953 45:23 45:11 43:50 2:14:24 3 892 Rob Plijnaar Groenekan 1951 48:19 48:39 47:48 48:33 2:24:40 4 834 Jacob Brunekreef Utrecht 1951 46:52 47:14 52:11 2:26:17 5 792 Wim van Teutem Bunnik 1951 45:28 45:29 1:30:57 6 895 Geurt Bagchus Utrecht 1952 57:30 57:30 M 65 1 763 Cees Methorst Zegveld 1945 47:49 48:36 47:36 2:24:01 2 837 Hans Oostindiën Baarn 1946 52:14 52:22 50:11 53:08 2:34:47 3 773 Cor Dorrestijn Zeist 1941 53:57 54:23 1:48:20 V Sen 1 879 Anouk Claessens Mijdrecht 1985 36:51 38:17 40:38 1:55:46 V 35/V 40 1 864 Annemieke Breukink Odijk 1974 41:31 41:51 40:52 2:04:14 2 843 Rahel Bellinga Soest 1969 41:36 40:59 1:22:35 V 45/V 50 1 846 Astrid Hijlkema Zeist 1960 53:21 52:18 54:32 2:40:11 2 894 Ruda van Zeijst IJsselstein Ut 1964 42:14 41:26 1:23:40 3 885 Anneke Stavenga-van der M Woudenberg 1963 40:11 40:11
EINDSTAND - ZOMERAVONDCUP 2013 - 10 KM PRESTATIE 05-06-2013 23:16 Pag: 1 Categ Plts StNr Naam Vereniging/Plaats GbJr 16 apr 7 mei 22 mei 5 jun ----- ---- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------- ------- ------- ------- -------- V Pre 1 795 Desirée Florisson Utrecht 1987 44:47 45:23 43:57 45:03 2:13:47 2 873 Joyce Tross De Bilt 1971 46:44 45:54 45:04 2:17:42 3 844 Irene Drexhage Utrecht 1986 47:49 46:44 49:08 2:23:41 4 898 Inge Verhoeven Utrecht 1984 48:46 49:25 48:10 50:31 2:26:21 5 829 Marjan Verduijn Nieuwegein 1963 49:08 48:52 48:33 2:26:33 6 785 Inge van Oostende Utrecht 1984 49:29 50:32 50:10 49:20 2:28:59 7 845 Inge Gabriels Utrecht 1990 58:07 57:17 56:18 59:23 2:51:42 8 858 Helen van Mourik Zeist 1974 53:42 52:28 1:46:10 9 755 Hubertine Hingstman Houten 1953 54:00 54:27 1:48:27 10 869 Ineke Klaver Hilversum 1961 46:05 46:05 11 865 Nanette Huisman Utrecht 1984 47:32 47:32 12 832 Marieke van der Aa Utrecht 1979 50:42 50:42 13 793 Judith Boersma Utrecht 1989 51:33 51:33 14 813 Danielle Schroder Nieuwegein 1971 52:04 52:04 15 878 Hellen Winkelmolen Utrecht 1974 56:15 56:15 M Pre 1 908 Jeffrey Vork Breukelen Ut 1985 34:08 33:45 34:28 1:42:21 2 764 William Verheul Utrecht 1980 36:16 36:39 35:31 36:16 1:48:03 3 812 Willem Gerritsen Wijk bij Duurstede 1979 38:44 38:45 38:16 1:55:45 4 780 Joris van Berkel Utrecht 1983 39:52 39:10 38:22 39:10 1:56:42 5 831 Marc Debets Utrecht 1968 40:17 39:36 38:40 38:52 1:57:08 6 863 Remco van Beek Zeist 1974 39:54 39:05 39:31 1:58:30 7 853 Kees Terhorst Houten 1960 40:16 40:21 39:11 39:39 1:59:06 8 752 Henk de Jong Bunschoten-Spakenbur 1967 41:58 40:37 39:30 39:40 1:59:47 9 889 Edwin van Voorthuizen Maarn 1976 41:20 40:35 39:57 40:40 2:01:12 10 806 Winan van Houdt Utrecht 1977 43:57 42:25 39:58 41:32 2:03:55 11 897 Dennis Rijnbeek Huis ter Heide Ut 1972 42:49 42:24 42:47 47:21 2:08:00 12 822 Justus van de Sande Utrecht 1983 42:19 42:49 42:58 43:13 2:08:06 13 866 Matthijs Ziepzeerder Utrecht 1975 44:50 43:47 43:23 43:14 2:10:24 14 870 Frank Veugen Munstergeleen 1965 45:12 43:45 43:11 44:01 2:10:57 15 840 Willem Vedder Bunschoten-Spakenbur 1969 45:19 44:43 43:02 45:50 2:13:04 16 787 Geert Ramakers Bunnik 1966 44:23 45:49 43:37 2:13:49 17 791 Remko Groot Hilversum 1973 46:00 45:18 44:26 2:15:44 18 828 Martin Horstynck Utrecht 1958 45:52 46:17 43:59 2:16:08 19 779 Sjak Okkerman Utrecht 1957 46:08 45:27 45:26 2:17:01 20 759 Alain van Hoof Gouda 1967 45:24 46:35 45:23 2:17:22 21 811 Bart van de Ven Zeist 1976 45:57 47:02 44:48 2:17:47 22 900 Dolf Snel De Bilt 1951 47:53 46:22 46:01 46:33 2:18:56 23 906 Michel van den Brink Woerden 1986 46:51 48:20 45:37 52:41 2:20:48 24 760 Evert Driessen Zeist 1985 49:06 48:08 46:37 46:44 2:21:29 25 769 Joost Kraan Oudewater 1981 51:25 47:26 47:14 47:08 2:21:48 26 802 Nick Könitzer Nieuwegein 1967 47:13 47:32 47:24 2:22:09 27 826 Swen Adriaensen Utrecht 1990 47:36 48:34 46:41 49:00 2:22:51 28 823 Bassam George Wartan De Meern 1969 49:50 44:10 48:58 2:22:58 29 808 Jan Heijdra Odijk 1986 48:17 49:23 46:49 48:07 2:23:13 30 830 Robin van Rijnsoever Zeist 1982 47:21 48:42 47:45 48:32 2:23:38 31 859 Rudi de Reuver Utrecht 1962 52:20 48:51 47:05 49:16 2:25:12 32 815 Ron Stam Zeist 1966 49:12 49:35 48:03 2:26:50 33 810 Marco Roeland Zeist 1964 49:08 48:20 49:44 2:27:12 34 797 Peter van Angeren Utrecht 1990 49:24 50:08 48:06 53:19 2:27:38
EINDSTAND - ZOMERAVONDCUP 2013 - 10 KM PRESTATIE 05-06-2013 23:16 Pag: 2 Categ Plts StNr Naam Vereniging/Plaats GbJr 16 apr 7 mei 22 mei 5 jun ----- ---- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------- ------- ------- ------- -------- 35 852 Henny Bosselaar Baarn 1949 50:54 51:27 49:38 2:31:59 36 770 Pieter van Alphen Houten 1942 51:11 51:38 51:14 2:34:03 37 807 Eric Cats IJsselstein Ut 1961 48:46 48:33 57:02 2:34:21 847 Harry Boerma Utrecht 1963 50:03 53:27 50:51 2:34:21 39 867 Martijn de Jonge Utrecht 1971 54:16 55:14 53:19 2:42:49 40 757 Gert Mulder Utrecht 1956 56:19 57:05 54:52 55:05 2:46:16 41 827 Gerard Odijk Schalkwijk 1965 43:00 43:15 1:26:15 42 872 Bart Jongbloets Utrecht 1986 43:46 44:19 1:28:05 43 750 Willem Biemolt Utrecht 1966 44:20 44:01 1:28:21 44 820 Jeroen Grootveld Soest 1975 44:56 45:31 1:30:27 45 794 Arno Priem Soest 1960 45:04 45:38 1:30:42 46 819 Funs Spiertz Utrecht 1965 47:49 48:53 1:36:42 47 836 Ties Obers Utrecht 1986 48:21 48:26 1:36:47 48 888 Ed van den Brink Houten 1965 49:34 49:50 1:39:24 49 848 Henno van Eckeveld Zeist 1987 56:27 49:48 1:46:15 50 800 Siebert Knipscheer Utrecht 1983 52:31 55:37 1:48:08 51 901 Willem Addink Nieuwegein 1955 1:00:21 57:10 1:57:31 52 783 Gerrit Bouhuis Utrecht 1969 40:49 40:49 53 816 Henk Lucassen Zeist 1987 45:17 45:17 54 776 John Knopper Soest 1964 48:09 48:09 55 877 Erik van der Vaart Almere 1956 57:46 57:46

logo Facebook kl
© 2013 |  Webdesign Patricia Tureay