ZAC logo website

  • Slider homepage 7 ov
  • Slider homepage 1 overvecht
  • Slider homepage 9 start lopers
  • Slider homepage 10 maarschalkerwaard pad
  • Slider homepage 6 start kampong 5km
  • Slider homepage 4 overvecht atletiekbaan
  • Slider homepage 8 lopers start ov
  • Slider homepage 5 atletiekbaan ov

Eindstand klassement 2009

ZOMERAVONDCUP VIERDE WEDSTRIJD, HELLAS UTRECHT, 10 JUNI 2009              

STAND - ZOMERAVONDCUP KLASSEMENT - 10 KM WE

10-06-2009 22:41                                                     Pag: 1

Categ  Plts  StNr   Naam                       Vereniging/Plaats     GbJr  21 apr  12 mei  27 mei  10 jun  
-----  ----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------- ------- ------- -------  --------
msen      1    957  Ronald van den Heuvel      Utrecht               1982            34:43   34:02   33:08   1:41:53
          2    931  Sergio Lizana Calvo        Spanje                1982    34:44   35:09           35:21   1:45:14
          3    888  Erik van den Broek         Amersfoort            1981    35:28           35:15   34:54   1:45:37
          4    830  Florian Lichtendonk        Driebergen-Rijsenbur  1984    35:54           36:39   35:49   1:48:22
          5    903  Marc Boes                  Utrecht               1978            36:42   35:58   35:51   1:48:31
          6    900  Henri Harmsen              Woerden               1988    36:21   36:47   36:33   35:59   1:48:53
          7    908  Pieter-Jelle Moenandar     Utrecht               1978    38:25   37:36   37:11           1:53:12
          8    918  Paul vd Voort vd Kleij     Utrecht               1978    38:29   38:18   37:54           1:54:41
          9    914  Vincent Veldstra           Utrecht               1976    40:43   38:59   38:26           1:58:08
         10    959  Klaas Huijbregts           Utrecht               1980            41:56   40:04   39:30   2:01:30
         11    881  Wilco Kroes                Utrecht               1982            41:49   40:39   40:01   2:02:29
         12    945  P.C. de Vries              Zeist                 1975    41:17   41:24   41:44           2:04:25
         13    821  Falco van Dijck            Utrecht               1975            42:10   39:32           1:21:42
         14    855  Edwin Bleijenbergh         Maarssen              1975            43:13   43:02           1:26:15
         15    236  Thijmen Schouten           Lunteren              1984                            32:58     32:58
         16    213  Maarten van Ommen          Utrecht               1980                            34:05     34:05
         17    233  Jeroen Verboom             Amersfoort            1989                            34:32     34:32
         18    249  Harm van Dijken            Utrecht                                               36:07     36:07
         19    199  Robin Vergeer              Woerden               1980                            40:06     40:06
         20    853  Mark Duijndam              Houten                1974            40:33                     40:33
         21    425  Jobert Winkel              Utrecht               1977                            42:56     42:56
         22    440  Bart Huttinga              Utrecht               1981                            45:03     45:03

m35       1    915  Joop Pauw                  Breukelen Ut          1971    33:43   33:55   33:31           1:41:09
          2    934  Ben van Dijk               IJsselstein Ut        1969    33:46   33:40   33:50   34:15   1:41:16
          3    838  Erik Den Oude              Soest                 1972    36:19   36:51           35:44   1:48:54
          4    946  Ronald Westein             Utrecht               1969    37:59                   38:02   1:16:01
          5    329  John Sloof                 Utrecht               1973                            38:48     38:48
          6    334  Dimitri Grigoriadis        Utrecht               1974                            51:13     51:13

m40       1    919  Bart Wassenberg            Utrecht               1967    33:40   33:40   33:26   33:15   1:40:21
          2    901  Ronald op der Heijde       Amersfoort            1967    36:39           37:00   37:20   1:50:59
          3    818  Camiel Verweij             Maarssen              1966    38:18   37:40           37:31   1:53:29
          4    833  Jos Bloem                  Soest                 1966    39:25   39:28   39:45   39:29   1:58:22
          5    955  Remko Klijn                Loenen aan de Vecht   1967            39:23   39:36   39:37   1:58:36
          6    906  Giovanni Dhondt            Utrecht               1967    40:13   40:20   39:26   39:20   1:58:59
          7    844  Arie Maat                  Utrecht               1968    40:46   41:08   39:53   40:47   2:01:26
          8    890  Jan Broos                  Utrecht               1965    42:49           43:04   41:35   2:07:28
          9    911  Titus Blom                 Soest                 1965    43:11   42:56   42:43   41:51   2:07:30
         10    920  Marcel Uppelschoten        Utrecht               1966    33:45   38:15                   1:12:00
         11    949  Rogier Dijkink             Amsterdam             1968    41:12   40:23                   1:21:35
         12    963  Marco Roeland              Zeist                 1964            43:40   44:09           1:27:49
         13    202  Abraham Zewdie             Bilthoven             1964                            32:27     32:27
         14    943  Frans Jorna                Utrecht               1968    36:44                             36:44
         15    832  Diederik Aarendonk         Bunnik                1965    40:24                             40:24
         16    200  Rob te Koppele             Nieuwegein            1968                            40:51     40:51

m45       1    820  Nico van den Berg          Amersfoort            1964    36:08   35:35   35:45   36:20   1:47:28
          2    842  Peter Nijssen              Utrecht               1961    36:47   37:11   37:44   36:44   1:50:42
          3    930  Riny van Brienen           Odijk                 1963    36:56           37:57   36:15   1:51:08

       ZOMERAVONDCUP VIERDE WEDSTRIJD, HELLAS UTRECHT, 10 JUNI 2009
                STAND - ZOMERAVONDCUP KLASSEMENT - 10 KM WE
10-06-2009 22:41                                                     Pag: 2

Categ  Plts  StNr   Naam                       Vereniging/Plaats     GbJr  21 apr  12 mei  27 mei  10 jun  
-----  ----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------- ------- ------- -------  --------
          4    864  Anton Kiewiet              Utrecht               1962            38:18   37:58   37:23   1:53:39
          5    936  Patrick van Tooren         Odijk                 1964    40:37   39:48   40:03   39:53   1:59:44
          6    802  Adriaan Oprins             Utrecht               1963    41:33   41:43   40:32   40:39   2:02:44
          7    828  Wim B. Tijssen             Utrecht               1960    41:09   41:33   41:04           2:03:46
          8    867  Per van Huis               Trecho                1959    39:00           39:18   47:32   2:05:50
          9    953  Peter Potting              Vleuten               1963            43:58   43:24   42:44   2:10:06
         10    807  René Rensen                Utrecht               1962                    37:43   37:22   1:15:05
         11    841  Louis Oortman              Austerlitz            1959    46:29   45:48                   1:32:17
         12    826  Johan Klein Holte          Zeist                 1961    47:25                   48:41   1:36:06
         13    840  Jan Bruning                Odijk                 1964            37:46                     37:46
         14    899  André Struker              Utrecht               1962    38:01                             38:01
         15    210  Cees van Wengerden         De Bilt               1960                            38:30     38:30
         16    205  Peter Mochel               Utrecht               1963                            40:08     40:08
         17    196  Paul Kommereu              Utrecht               1961                            41:37     41:37

m50       1    954  Manuel da ConceiÇào Frede  Utrecht               1957            37:33   38:01   36:53   1:52:27
          2    805  Theo van de Beek           Soest                 1958    38:49   38:31   39:04   38:58   1:56:18
          3    846  Henry Vredendaal           Nieuwegein            1957    39:29   39:17   39:20   38:46   1:57:23
          4    948  Wout Heslinga              Trecho                1958    39:22   39:14   39:32           1:58:08
          5    831  John Boer                  Amerongen             1957    39:46   39:28           39:19   1:58:33
          6    810  Edgar Cukier               Soest                 1956    42:19   41:10   40:52   40:34   2:02:36
          7    854  Louis Rutten               Nieuwegein            1958    41:53   41:10   40:49   40:56   2:02:55
          8    937  Jos Wijnen                 Nieuwegein            1958    41:35   41:48   41:11           2:04:34
          9    839  Arthur Verstraete          Bunnik                1954            43:45   43:26   43:26   2:10:37
         10    857  Leon Swanenberg            Utrecht               1956            44:54   43:10   43:48   2:11:52
         11    880  Berend Drenth              Maartensdijk          1957    40:19   42:16                   1:22:35
         12    960  Frits Ankersmit            Zeist                 1957            43:03   46:21           1:29:24
         13    825  Paul Borgstein             Utrecht               1959    46:44   47:50                   1:34:34
         14    219  Ed Baks                    Nieuwegein            1959                            38:52     38:52
         15    231  Nico Landman               Utrecht               1958                            39:52     39:52
         16    235  Ruud de Boer               Leusden               1955                            40:36     40:36
         17    192  Jos ter Brake              Nieuwegein            1955                            41:09     41:09
         18    811  Adry de Klein              Soest                 1957                    41:49             41:49
         19    250  Jeroen van Staveren        Vleuten               1955                            43:54     43:54
         20    193  Frank Bottenberg           De Bilt               1955                            44:07     44:07

m55       1    851  Wim van Teutem             Bunnik                1951    39:48   39:39   39:37           1:59:04
          2    933  Frans Mocking              Nieuwegein            1952    41:03   40:14   40:14   39:57   2:00:25
          3    902  Bert Nap                   Veenendaal            1952    45:54   44:53   45:06           2:15:53
          4    876  Albert Doelwijt            Veenendaal            1953            46:56   47:27   47:13   2:21:36
          5    913  Johan van Santen           Amersfoort            1953    57:57   58:54           54:49   2:51:40
          6    197  Jan Stolker                Steenwijk             1951                            42:46     42:46
          7    448  Peter de Groot             Soest                 1954                            43:44     43:44
          8    225  Jakob Brunekreef           Utrecht               1951                            45:12     45:12

m60       1    942  Bertus Vrielink            Wilnis                1947    41:36   40:57   40:54   40:25   2:02:16
          2    944  Jos van der Rijst          Woerden               1947    41:10   40:32   41:09   40:48   2:02:29
          3    907  Frans van Mierlo           Amsterdam             1946    42:03   41:44   41:58           2:05:45
          4    941  Cees Jansen                Houten                1946    48:12   48:22   49:18   47:51   2:24:25
          5    923  Hans Oostindien            Baarn                 1946            48:34   47:33   49:22   2:25:29

       ZOMERAVONDCUP VIERDE WEDSTRIJD, HELLAS UTRECHT, 10 JUNI 2009
                STAND - ZOMERAVONDCUP KLASSEMENT - 10 KM WE
10-06-2009 22:41                                                     Pag: 3

Categ  Plts  StNr   Naam                       Vereniging/Plaats     GbJr  21 apr  12 mei  27 mei  10 jun  
-----  ----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------- ------- ------- -------  --------
          6    850  Henk van Hal               Utrecht               1948    57:57   57:06   55:21   55:16   2:47:43
          7    422  J.E.W.M. van der Rijst     Woerden               1947                            40:46     40:46
          8    871  Clemens Koemans            Utrecht               1945                            48:24     48:24
          9    214  Aad v.d. Maat              's-Gravenhage         1948                            54:43     54:43

m65       1    874  Cor Dorrestijn             Zeist                 1941            49:35   48:54   49:09   2:27:38
          2    824  Pieter van Alphen          Houten                1942            49:26   49:19   50:28   2:29:13
          3    896  Pieter 't Hart             Woerden               1944    51:53   50:11   50:28   54:34   2:32:32
          4    866  Fred Tap                   Bilthoven             1942    44:23                             44:23
          5    429  Theo Vork                  Utrecht               1938                            48:27     48:27

vsen      1    898  Patricia Schreurs          Utrecht               1976    38:31           37:57   39:27   1:55:55
          2    938  Tatjana Cernochova         Schoonhoven           1976    41:33   41:47   41:12   41:34   2:04:19
          3    886  Saskia te Velde            Bunnik                1975    44:27   44:05           42:46   2:11:18
          4    897  Gerdi Berkers              Utrecht               1977    58:39   58:36           56:26   2:53:41
          5    940  Evelien Broeke             Amersfoort            1980    39:26                             39:26

v35       1    423  Carolina Verspuij          Maarssen              1970                            41:06     41:06

v40       1    910  Agnes Schipper             Utrecht               1968    39:40   40:34   39:27   38:35   1:57:42
          2    961  Hilda Brak                 Zegveld               1965            44:55   45:30   45:05   2:15:30
          3    814  Esther van de GRift        Soest                 1968    46:41                             46:41

v45       1    872  Ellen v.Dijk-v.d.Meulen    Leersum               1964                    47:25             47:25
          2    349  Anne-Marie ten Bosch       Utrecht               1963                            50:06     50:06
          3    220  Astrid Hijlkema            Zeist                 1960                            51:55     51:55

v50       1    834  Inge Dijkman               Wijk bij Duurstede    1957    40:10   39:57                   1:20:07

v60       1    843  Martha van Hal             Utrecht               1946    47:33   47:13   47:08   46:46   2:21:07

vpres     1    916  Yvonne Doorduyn            Bilthoven             1980    45:26   45:30   45:43           2:16:39
          2    921  Anne Marie Lohuis          Utrecht               1983    49:38   47:45   47:47   47:05   2:22:37
          3    905  Elsa Berends               De Bilt               1984    49:05   48:25   47:54   47:15   2:23:34
          4    815  Natascha Verberne          Utrecht               1977    51:00   49:54   49:48   48:19   2:28:01
          5    956  Rinske Bloem               Zeist                 1960            53:51   53:21   54:05   2:41:17
          6    882  Marion van den Wittenboer  Utrecht               1964    58:42   53:24           52:11   2:44:17
          7    875  Marjon Breitsma            Zeist                 1969    57:33   56:13   53:33           2:47:19
          8    909  Mirjam van Zundert         Utrecht               1982  1:02:40 1:02:05         1:02:57   3:07:42
          9    878  Hubertine Hingstman        Houten                1953    50:41   50:09                   1:40:50
         10    873  Louise Hexspoor            Utrecht               1962    53:54   52:50                   1:46:44
         11    804  Alice Kornet               Utrecht               1971    53:48           53:56           1:47:44
         12    829  Ellen de jong              Utrecht               1963    59:53 1:00:33                   2:00:26
         13    892  Lisa Tiggelaar             Utrecht               1980                            48:26     48:26
         14    856  Sandra Meerman             Utrecht               1968    55:21                             55:21

mpres     1    958  Laurens Misserus           Utrecht               1984            35:01   35:39   34:12   1:44:52
          2    877  Erik Wolsing               Houten                1980    37:46   37:22           36:51   1:51:59
          3    817  Jaap de Ronde              Utrecht               1981    38:56   37:52   38:00   36:59   1:52:51
          4    922  Frank Veugen               Munstergeleen         1965    40:28   41:06   40:24   39:41   2:00:33
          5    904  Rudi Varekamp              Achterveld            1969            41:15   40:40   40:12   2:02:07

       ZOMERAVONDCUP VIERDE WEDSTRIJD, HELLAS UTRECHT, 10 JUNI 2009
                STAND - ZOMERAVONDCUP KLASSEMENT - 10 KM WE
10-06-2009 22:41                                                     Pag: 4

Categ  Plts  StNr   Naam                       Vereniging/Plaats     GbJr  21 apr  12 mei  27 mei  10 jun  
-----  ----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------- ------- ------- -------  --------
          6    885  Martin Vink                Utrecht               1983    41:29   41:33   42:04   41:31   2:04:33
          7    858  Gerrit Bouhuis             Utrecht               1969    43:45   44:22   42:37   42:31   2:08:53
          8    808  Martin Stolk               Soest                 1972    43:06           43:23   42:25   2:08:54
          9    952  Gertjan van Monfoort       Utrecht               1982    42:41   42:43   43:48           2:09:12
         10    849  Ciryll Schook              Utrecht               1977    43:08   44:49   43:32   43:00   2:09:40
         11    932  Ede van den Brink          Houten                1965    45:15   44:16   43:36   42:36   2:10:28
         12    848  Walter Verkuil             Utrecht               1977    43:05   44:31           44:06   2:11:42
         13    950  Henk Lucassen              Terschelling West     1987    44:24   46:05   45:40   44:49   2:14:53
         14    947  Bart van de Ven            Utrecht               1976    44:50           44:06   46:31   2:15:27
         15    962  Fred van Kuik              Utrecht               1960            45:41   45:46   45:23   2:16:50
         16    951  Dirk van der Ruit          Utrecht               1971    46:25   45:16   45:16           2:16:57
         17    816  Roon Bakels                Utrecht               1957    47:44           45:35   44:51   2:18:10
         18    884  Funs Spiertz               Utrecht               1965    48:02   47:30   47:49   47:49   2:23:08
         19    845  Rob Knoren                 Harmelen              1965    48:28   49:12   47:52   47:11   2:23:31
         20    836  Rob van Attekum            Nieuwegein            1969            47:53   48:30   47:25   2:23:48
         21    912  Vincent van Dugteren       Utrecht               1982    48:59   47:58           48:49   2:25:46
         22    894  Ashok Jodha                Amsterdam             1959    43:34   58:54   55:51   47:33   2:26:58
         23    862  Paul Brandsma              Amersfoort            1959    49:10   51:36   48:49   49:24   2:27:23
         24    870  Gerard Verstege            Maarssen              1951    49:53   50:37   51:18   50:08   2:30:38
         25    935  M. Jonkman                 De Meern              1985    54:49   52:51   50:43   50:00   2:33:34
         26    827  Jacques Hazelzet           Utrecht               1963    55:27   52:40   49:22           2:37:29
         27    819  Pieter Stets               Utrecht               1946          1:05:48 1:04:10 1:00:05   3:10:03
         28    889  Jochem Duijnhoven          Utrecht               1981    38:21   37:55                   1:16:16
         29    852  Edwin van Voorthuizen      Maarn                 1976    41:11                   39:34   1:20:45
         30    917  Robin Budel                Utrecht               1981    42:17   41:46                   1:24:03
         31    879  Bas Groot Hulze            Vleuten               1976                    45:08   43:29   1:28:37
         32    847  Jeroen Hooijer             Baarn                 1965            44:15   45:27           1:29:42
         33    800  Walter Tesselhoff          Leersum               1960    46:03   45:32                   1:31:35
         34    861  Hans Wortel                Zeist                 1955            46:40   46:47           1:33:27
         35    883  Leo van Veen               Utrecht               1972    46:54   46:50                   1:33:44
         36    860  Vince Timp                 Utrecht               1950                    50:41   44:45   1:35:26
         37    863  Jeroen van Elst            Utrecht               1970    50:26                   49:49   1:40:15
         38    859  Jeffrey Timp               Utrecht               1986    59:51                   48:37   1:48:28
         39    895  Bart van der Wal           Utrecht               1977    38:24                             38:24
         40    868  Ewoud Loots                Utrecht               1974                            39:31     39:31
         41    806  Geert Jan Bazuin           Utrecht               1967                    44:14             44:14
         42    887  Sietze Smit                Nieuwegein            1978    44:58                             44:58
         43    813  Herman van Dam             Utrecht               1964                    45:56             45:56
         44    801  Frans op de Weegh          Utrecht               1957    49:34                             49:34
         45    939  Pieter Oudewater           Utrecht               1962    50:33                             50:33
         46    865  Jan Willem Hoekman         Utrecht               1978    50:44                             50:44

logo Facebook kl
© 2013 |  Webdesign Patricia Tureay