logo ZAC 2018 website

  • Slider homepage 10 maarschalkerwaard pad
  • Slider homepage 9 start lopers
  • Slider homepage 5 atletiekbaan ov
  • Slider homepage 7 ov
  • Slider homepage 6 start kampong 5km
  • Slider homepage 8 lopers start ov
  • Slider homepage 1 overvecht
  • Slider homepage 4 overvecht atletiekbaan

Eindstand klassement 2008

ZOMERAVONDCUP VIERDE WEDSTRIJD, HELLAS UTRECHT, 11 JUNI 2008
              

STAND - ZOMERAVONDCUP 2008 - 10 KILOMETER WE

13-06-2008 02:53                                                     Pag: 1

Categ  Plts  StNr   Naam                       Vereniging/Plaats     GbJr  22 apr  13 mei  28 mei  11 jun  
-----  ----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------- ------- ------- -------  --------
msen      1    146  Erik van den Broek         Amersfoort            1981    34:52   35:56   36:36   34:10   1:44:58
          2    184  Ronald van den Heuvel      Utrecht               1982            36:29   36:55   35:51   1:49:15
          3    104  Marc Boes                  Harmelen              1978    36:58   38:09           36:25   1:51:32
          4     27  Daniel Nagel               Naarden               1978    37:50   38:41   38:13   36:51   1:52:54
          5    190  Mark-Pieter vanden Heuvel  Utrecht               1980    38:55   38:13   38:05   38:28   1:54:46
          6     62  Johan Poppe                Woerden               1976    39:09           41:13   39:43   2:00:05
          7     26  Geert-Jan Vogel            Trecho                1977    40:35   40:15           39:41   2:00:31
          8     54  Florian Hupkes             Utrecht               1975    39:12           41:23   40:45   2:01:20
          9    100  Mark Duijndam              Houten                1974            42:45   42:51   39:37   2:05:13
         10     47  Klaas Huijbregts           Utrecht               1980    43:00   45:11           41:48   2:09:59
         11    187  Pieter van Helvert         De Meern              1976            44:48   45:02   44:19   2:14:09
         12     46  Michel Schippers           Woerden               1977    42:18           44:11           1:26:29
         13     77  Edwin Bleijenbergh         Maarssen              1975                    45:15   44:25   1:29:40

m35       1     35  Erik Den Oude              Soest                 1972    36:56           38:54   36:24   1:52:14
          2     12  Sacco van Wessel           Baarn                 1969    39:23   40:44   40:05   39:16   1:58:44
          3    115  Ward Jansen                Oudewater             1973    40:24                             40:24

m40       1    138  Bart Wassenberg            Utrecht               1967    33:30           35:21   34:03   1:42:54
          2    145  Ronald op der Heijde       Amersfoort            1967    38:25   36:51   36:47   36:52   1:50:30
          3    127  Jan Bruning                Odijk                 1964    38:06   37:45   37:50   36:54   1:52:29
          4    150  Jan de Groot               Houten                1966    38:09   39:22   39:27   37:53   1:55:24
          5    180  Wim van den Heuvel         Zeist                 1963            39:07   39:22   38:39   1:57:08
          6    116  Diederik Aarendonk         Bunnik                1965    38:52   39:49   39:58   49:13   1:58:39
          7      1  Adriaan Oprins             Utrecht               1963    39:29   40:36   40:15   39:20   1:59:04
          8    136  Edwin Marquart             Utrecht               1967    39:25   40:40   41:17   39:48   1:59:53
          9     32  André Groen                Hilversum             1963    41:05   39:15   39:45           2:00:05
         10    156  Ronald Pothuizen           Baarn                 1966    40:22           41:34   39:47   2:01:43
         11    131  Giovanni Dhondt            Utrecht               1967    40:06   41:44   42:03   40:20   2:02:10
         12    163  Marc Nieuwenhuizen         Baarn                 1964    41:24   43:05           40:26   2:04:55
         13     67  Marco Roeland              Zeist                 1964    43:42   44:10   44:47   41:47   2:09:39
         14    121  Rene Cazander              Utrecht               1964    39:11           40:34           1:19:45
         15     64  Camiel Verweij             Maarssen              1966    40:10           40:52           1:21:02
         16     70  Nico van den Berg          Amersfoort            1964    35:17                             35:17
         17    110  Peter Potting              Vleuten               1963    44:33                             44:33

m45       1     73  Peter Nijssen              Utrecht               1961    36:43   37:49   37:09   36:22   1:50:14
          2     17  Aaldrik Tiktak             Bilthoven             1960    37:59   39:37           38:42   1:56:18
          3      2  René Rensen                Utrecht               1962    38:12           39:50   39:05   1:57:07
          4      6  Wim B. Tijssen             Utrecht               1960    39:42   41:40   39:35   38:27   1:57:44
          5     69  Anton Kiewiet              Utrecht               1962    39:04   40:32   40:28   38:48   1:58:20
          6    152  Ruud Verhoef               Utrecht               1960    39:45           40:02   39:30   1:59:17
          7     81  Theo van de Beek           Soest                 1958    38:58   40:33   40:01           1:59:32
          8     85  Nico de Bree               Trecho                1961    41:21   41:50   41:38   40:43   2:03:42
          9    144  Paul Kommeren              Utrecht               1961    41:45   41:28   42:13   40:42   2:03:55
         10    155  Ben Horst                  Baarn                 1959    41:17   42:59   41:31           2:05:47
         11     29  Andre Knop                 Leersum               1962    43:14   43:28           40:46   2:07:28
         12    181  Riny van Brienen           Odijk                 1963            44:35   43:53   41:07   2:09:35
         13     34  John Bakker                Nieuwegein            1960    43:48   44:22   44:09           2:12:19
         14     43  Paul Borgstein             Utrecht               1959    46:25           46:40   46:12   2:19:17

       ZOMERAVONDCUP VIERDE WEDSTRIJD, HELLAS UTRECHT, 11 JUNI 2008
               STAND - ZOMERAVONDCUP 2008 - 10 KILOMETER WE
13-06-2008 02:53                                                     Pag: 2

Categ  Plts  StNr   Naam                       Vereniging/Plaats     GbJr  22 apr  13 mei  28 mei  11 jun  
-----  ----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------- ------- ------- -------  --------
         15      4  Willem de Ruijter          Baarn                 1960                    40:02             40:02

m50       1    141  Henry Vredendaal           Nieuwegein            1957    40:12   39:38   39:35   38:46   1:57:59
          2    124  Sjaak Vervuurt             Utrecht               1958    39:32           40:54   39:29   1:59:55
          3     63  Berend Drenth              Maartensdijk          1957    40:04   42:03   40:17           2:02:24
          4     19  Edgar Cukier               Soest                 1956    41:31   42:50   42:47   40:59   2:05:17
          5     93  Adry de Klein              Soest                 1957    41:24   42:42   42:18   41:46   2:05:28
          6    157  Frank Bottenberg           De Bilt               1955    44:01           45:30   44:06   2:13:37
          7    164  Rob Stofberg               Zegveld               1957    44:11   47:29           44:38   2:16:18
          8     10  Leon Swanenberg            Utrecht               1956            44:47   45:58   45:42   2:16:27
          9    148  Manuel Jose                Utrecht               1957    37:03   37:20                   1:14:23
         10     51  Arthur Verstraete          Bunnik                1954                    44:35   42:56   1:27:31
         11     24  Gerrit Spijker             Utrecht               1954    49:17   50:40                   1:39:57
         12     18  Sjaak Vreugdenhil          Soest                 1955    38:55                             38:55

m55       1     72  Wim van Teutem             Bunnik                1951    39:17   40:07           39:27   1:58:51
          2     79  Jan Tommassen              Utrecht               1952    39:53   41:00   40:18           2:01:11
          3    139  Bert Nap                   Veenendaal            1952    44:37   44:28   43:24   42:53   2:10:45
          4     57  Harry Beurskens            Amersfoort            1952    44:15   45:03   44:38   43:29   2:12:22
          5     21  Dirk den Oude              Soest                 1950            43:48   45:06           1:28:54
          6    175  Hans Vergeer               Woerden               1950    45:57           46:32           1:32:29
          7    182  Albert Doelwijt            Veenendaal            1953            48:07           45:41   1:33:48
          8    114  Adrie Mulder               Utrecht               1948    50:22   52:06                   1:42:28
          9     89  Jan van der Lee            Soest                 1951    43:11                             43:11
         10     95  Jacob Brunekreef           Utrecht               1951            46:28                     46:28

m60       1    109  Frans van Mierlo           Amsterdam             1946    43:10   44:48   43:44   42:57   2:09:51
          2    133  Jan de Bont                Ede Gld               1942    44:20           44:47   43:36   2:12:43
          3      8  Guus Reith                 Utrecht               1941    47:46           48:06   52:27   2:28:19
          4    170  Theo Vork                  Utrecht               1938    47:43                   36:56   1:24:39
          5    137  Pieter van Alphen          Houten                1942            48:05           48:52   1:36:57
          6     50  Cor Dorrestijn             Zeist                 1941            50:42           49:20   1:40:02
          7    142  Evert van 't Veld          Westbroek             1946    50:50   56:13                   1:47:03

vsen      1     97  Patricia Schreurs          Utrecht               1976    42:13   42:22   42:05           2:06:40
          2     40  Ingrid Arnoldus            Baarn                 1981    45:16   45:55   45:25   44:46   2:15:27
          3     33  Christa de Bruin           Utrecht               1975    46:25   46:15           45:59   2:18:39
          4    153  Gwenn Logister             Utrecht               1979    47:36           49:53           1:37:29
          5    107  Daniëlle van Hees          Utrecht               1975                            48:42     48:42
          6    125  Miranda Poldervaart        Utrecht               1980    53:46                             53:46

v35       1    171  Agnes Schipper             Utrecht               1968    39:24   40:23   39:57           1:59:44
          2    151  Ester vd Grift-de Bree     Soest                 1968    45:59   49:33           46:44   2:22:16
          3    191  Alice Kornet               Utrecht               1971            54:42                     54:42

v40       1    147  Ellen van Dijk-van der Me  Leersum               1964    49:22   49:10           47:36   2:26:08

v45       1     28  Ilse Land                  Soest                 1963            47:09                     47:09

v50       1     39  Inge Dijkman               Wijk bij Duurstede    1957    41:09   41:17           40:50   2:03:16

       ZOMERAVONDCUP VIERDE WEDSTRIJD, HELLAS UTRECHT, 11 JUNI 2008
               STAND - ZOMERAVONDCUP 2008 - 10 KILOMETER WE
13-06-2008 02:53                                                     Pag: 3

Categ  Plts  StNr   Naam                       Vereniging/Plaats     GbJr  22 apr  13 mei  28 mei  11 jun  
-----  ----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------- ------- ------- -------  --------
          2    154  Ineke Dekker               Utrecht               1957    44:49   46:11           44:29   2:15:29
          3    183  Ans van Veenendaal         Leersum               1953    46:28   46:34   45:54           2:18:56
          4    122  Hubertine Hingstman        Houten                1953    51:40   55:58   50:53   50:57   2:33:30
          5     80  Adri van der Zon           Soest                 1955            50:22           49:27   1:39:49
          6      3  Maria Dirks                Utrecht               1955    51:26                             51:26

v55       1     20  Gerrie den Oude            Soest                 1952            47:59   47:32   45:27   2:20:58

v60       1     41  Martha van Hal             Utrecht               1946    46:52   48:44   48:22   46:41   2:21:55

vpres     1    135  Ingeborg Kooter            Utrecht               1970            50:50   50:09   43:49   2:24:48
          2    119  Jolanda Hamers             Odijk                 1962    49:49   49:42           49:03   2:28:34
          3     83  Evelyn Velema              Bunnik                1959    49:50   50:37           49:13   2:29:40
          4     84  Liselore Schickendantz     Amersfoort            1977    51:51   52:09   52:35   51:11   2:35:11
          5     82  Hellen Winkelmolen         Utrecht               1974    52:12   54:05   53:42   53:10   2:39:04
          6     87  Hestia Brederode           Utrecht               1975    53:22   54:29           55:17   2:43:08
          7    172  Laurien van Zeist          Utrecht               1980    55:15   54:53   55:07   54:06   2:44:06
          8    117  Inge Jacobs                Utrecht               1981    55:01   58:08           55:04   2:48:13
          9    102  Marjon Breitsma            Zeist                 1969    54:55   57:56           57:44   2:50:35
         10     88  Maria Postema              Utrecht               1981            59:56 1:00:30   56:36   2:57:02
         11     60  June Nebbeling             Nieuwegein            1986    52:23   52:19                   1:44:42
         12    174  Elly Lusseveld             Utrecht                       58:35           49:14           1:47:49
         13     31  Claudette Halkes           Utrecht               1969    54:30           57:14           1:51:44
         14      5  Nicolle van de Wiel        Utrecht               1967    55:39 1:01:44                   1:57:23
         15     15  Ria den Hollander          Utrecht               1951    59:52 1:00:49                   2:00:41
         16     58  Nienke Schuitman           Nieuwegein            1979    53:23                             53:23
         17    128  Toke Huntjens              Bunnik                1960    55:02                             55:02
         18     90  Tineke Doedens             Zeist                 1954                            55:53     55:53
         19    140  Hilda Borkhuis             Utrecht               1969    58:35                             58:35
         20    134  Pauline van Elsdingen      Utrecht               1967                  1:00:30           1:00:30
         21     49  Nicola Bleasby             Amsterdam             1970          1:00:38                   1:00:38
         22     66  Judith Beugels             Utrecht               1981  1:02:24                           1:02:24

mpres     1    160  Joris van Berkel           Utrecht               1983    36:48   37:41   37:21   36:21   1:50:30
          2    130  Marcel Kwakkel             Utrecht               1981    36:45   37:39   38:37   36:19   1:50:43
          3     74  Vince Timp                 Utrecht               1950    39:10           39:48   39:06   1:58:04
          4    143  Paul vd Voort vd Meij      Utrecht               1978    40:20           40:53   38:54   2:00:07
          5    126  Jorn Wolvetang             Utrecht               1988    42:49   41:15   40:33   38:41   2:00:29
          6    189  Roland van den Burg        Zeist                 1975            40:28   42:25   39:56   2:02:49
          7     48  Jaap de Ronde              Utrecht               1981    40:56   44:19   42:02   40:31   2:03:29
          8    123  Frank van der Mark         Bilthoven             1962    42:31   42:47   42:39   40:58   2:06:08
          9    112  Falco van Dijck            Utrecht               1975    42:32   43:39   43:40   40:11   2:06:22
         10     53  Arie Maat                  Utrecht               1968    43:53   42:48   42:23   41:52   2:07:03
         11    162  GertJan van Montfoort      Utrecht               1980    41:53   45:26   44:06           2:11:25
         12    188  Martin Stolk               Soest                 1972    45:12   47:22   45:10   43:10   2:13:32
         13    106  Maarten Deenen             Utrecht               1979            44:47   45:34   43:43   2:14:04
         14     38  Cees Pierik                Bilthoven             1978    44:18   45:33   44:39           2:14:30
         15     22  Leo van Veen               Utrecht               1972    44:52   44:28   46:29   45:22   2:14:42
         16    132  Walter Verkuil             Utrecht               1977    45:33   46:11           43:07   2:14:51
         17    186  Geert Jan Bazuin           Utrecht               1967            45:34   46:55   43:45   2:16:14

       ZOMERAVONDCUP VIERDE WEDSTRIJD, HELLAS UTRECHT, 11 JUNI 2008
               STAND - ZOMERAVONDCUP 2008 - 10 KILOMETER WE
13-06-2008 02:53                                                     Pag: 4

Categ  Plts  StNr   Naam                       Vereniging/Plaats     GbJr  22 apr  13 mei  28 mei  11 jun  
-----  ----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------- ------- ------- -------  --------
         18    111  Ciryll Schook              Utrecht               1977    45:33   46:37   45:08           2:17:18
         19     86  Michel van Dijk            Leersum               1969    46:10           46:38   44:35   2:17:23
         20    149  Hans Wortel                Zeist                 1955    47:03   48:47   46:21   44:54   2:18:18
         21    177  Bart van de Ven            Utrecht               1976    47:09   47:58   50:38   46:20   2:21:27
         22     94  Jeroen Hooijer             Baarn                 1965    47:22   48:19   49:31   45:49   2:21:30
         23    166  Rob Knoren                 Harmelen              1965    48:25   48:09   47:43   46:00   2:21:52
         24     76  Roon Bakels                Utrecht               1957    47:34           48:55   45:52   2:22:21
         25     36  Herman van Dam             Utrecht               1964    47:30   48:34   48:37   47:11   2:23:15
         26    113  Ron Janssen                De Bilt               1963    46:49   48:42           47:54   2:23:25
         27    159  Peter de Rijk              Houten                1965    48:25   48:09   47:43           2:24:17
         28     25  Rob van Attekum            Nieuwegein            1969    46:39           50:58   46:47   2:24:24
         29    158  Juan Javier Caeiro Mouzo   Capelle aan den IJss  1965    46:09   51:57   51:53   46:34   2:24:36
         30    176  Pieter Onderwater          Utrecht               1962    49:59   50:25   48:08   46:41   2:24:48
         31    185  Peter de Bree              Zeist                 1968            49:57   49:24   46:33   2:25:54
         32    108  Henk Lucassen              Terschelling West     1987    57:19   45:12   45:49           2:28:20
         33     98  Johan Monster              Capelle aan den IJss  1964    49:58   50:23           48:39   2:29:00
                37  Marco Jonkman              De Meern              1965            48:56   51:55   48:09   2:29:00
         35    129  Johan Klein Holte          Zeist                 1961            52:01   50:13   47:07   2:29:21
         36     16  Jack van den Hengel        Odijk                 1966            51:00   50:36   48:26   2:30:02
         37    179  Jeroen Kooijman            Zeist                 1970    51:21           50:40   48:36   2:30:37
         38     11  Gerard Verstege            Maarssen              1951    51:43   52:28   51:41   50:06   2:33:30
         39    161  Rob de Haan                Odijk                 1959    59:58   53:45   52:31   49:39   2:35:55
         40    118  Jeroen van Elst            Utrecht               1970    52:57   53:21   56:33   50:52   2:37:10
         41    168  Ruud van Rein              Utrecht               1958    52:10   56:40   56:54           2:45:44
         42     78  Adri van Senten            Vleuten               1943    58:55   59:18   59:02           2:57:15
         43    103  Jacques Hazelzet           Utrecht               1963    58:46 1:01:54   59:32           3:00:12
         44    120  Ronald Westein             Utrecht               1969    37:43                   37:48   1:15:31
         45    169  Stijn Boode                Utrecht               1980    39:58                   42:08   1:22:06
         46    105  Ivar Sidler                Rotterdam             1972    43:33                   42:52   1:26:25
         47     92  Dennis Rijnbeek            Utrecht               1972    44:13                   42:33   1:26:46
         48      7  Rob Hendrikx               Zeist                 1970    44:02   43:43                   1:27:45
         49     75  Jeffrey Timp               Utrecht               1986    45:55           51:33           1:37:28
         50     91  Ronald Laan                Utrecht               1977    48:31   49:14                   1:37:45
         51    165  Matthijs Muijsers          Utrecht               1981    52:53   50:23                   1:43:16
         52     99  Willem Ottevanger          Delft                 1979  1:01:20 1:02:49                   2:04:09
         53      9  Bart In t Velt             Utrecht               1978    36:36                             36:36
         54    195  Peter de Frost             Soest                 1954                            43:57     43:57
         55    178  Dirk van de Ruit           Utrecht               1971    44:01                             44:01
         56    101  Martin Elands              De Bilt               1967    46:58                             46:58
         57    193  R.P. Engelen               Utrecht               1971                    51:56             51:56
         58     56  Harry Veenhoven            Utrecht               1964    55:33                             55:33
         59    192  Jan Drenthe                Bilthoven             1948                    56:29             56:29
         60     59  Martin Veldhuizen          Utrecht               1966  1:02:20                           1:02:20

logo Facebook kl
© 2013 |  Webdesign Patricia Tureay