logo ZAC 2018 website

  • Slider homepage 10 maarschalkerwaard pad
  • Slider homepage 9 start lopers
  • Slider homepage 5 atletiekbaan ov
  • Slider homepage 7 ov
  • Slider homepage 6 start kampong 5km
  • Slider homepage 8 lopers start ov
  • Slider homepage 1 overvecht
  • Slider homepage 4 overvecht atletiekbaan

Eindstand klassement 2006

HELLAS ZOMERAVONDCUP 2006  EINDKLASSEMENT       

                                                                                                 
Categ     Startnr     Naam     Gebjaar     Vereniging     4-apr     25-apr     17-mei     31-mei     Totaal         
msen                 
1     383     Erik den Oude     1972     Pijnenburg     34:44     35:12     35:12     35:11     1:45:07 AM     0     0     
2     309     Daan Nagel     1978     Hellas     38:36     38:09     37:47     36:57     1:52:53 AM     0     0     
3     324     Paul de Vries     1975     Phoenix     39:02     38:48     39:19         1:57:09 AM     1     0     
4     305     Florian Lichtendonk     1984     Spirit Lelystad     37:59     40:27     38:58         1:57:24 AM     1     0     
5     374     Paul vd Voort vd Klei     1978     Hellas     39:28     39:39     39:52     39:15     1:58:22 AM     0     0     
8     302     Derek Elfring     1974     Hellas     41:47     40:12         40:07     2:02:06 AM     1     0     
6     380     Dirk Wijnalda     1973     Hellas     34:37         35:22         1:09:59 AM     2     2     
7     355     Roland van de Berg     1980     Fit     37:24         38:13         1:15:37 AM     2     2     
9     376     Matthieu Schenk     1971     Hellas     44:47             47:14     1:32:01 AM     2     3     
10     323     Bart Broex     1975     Phoenix         50:59             12:50:59 AM     3     3     
m35                             4     8     
6     328     Ben van Dijk     1969     Hellas     33:13     33:07         33:09     1:39:29 AM     1     0     
1     314     Marcel Uppelschoten     1966     Hellas     33:16     33:41     35:52     33:55     1:40:52 AM     0     0     
2     382     Erwin Walgers     1969     Hellas     36:13     35:51     35:50     35:29     1:47:10 AM     0     0     
3     307     Jan de Groot     1966     AV Houten     37:48     36:47     37:53     37:41     1:52:16 AM     0     0     
4     336     Edwin Marquart     1967     Phoenix     38:48     38:56     39:12         1:56:56 AM     1     0     
5     315     Giovanni Dhondt     1967     Hellas     40:30     39:47     42:06     39:32     1:59:49 AM     0     0     
7     375     Ronald op der Heijde     1967     Triathlon     35:48     35:30             1:11:18 AM     2     2     
m40                                 
1     338     John van Rennes     1964     Lg. PK     35:14     35:37     35:32     35:38     1:46:23 AM     0     0     
2     411     Wim van den Heuvel     1963     Lg. A. Stigter         38:34     38:40     37:29     1:54:43 AM     1     0     
3     321     Diederik Aarendonk     1965     Veteranen NL     39:29     38:40     38:41         1:56:50 AM     1     0     
4     316     Rene Cazander     1964     Hellas     40:13         39:00     39:00     1:58:13 AM     1     0     
5     388     Paul Kommeren     1961     Phoenix         40:35     41:04     39:34     2:01:13 AM     1     0     
6     312     Rene Rensen     1962     Hellas         37:33         37:36     1:15:09 AM     2     2     
7     332     Rob Bijl     1965     Lg. A. Stigter     34:43                 12:34:43 AM     3     3     
m45                                 
1     329     Manuel da ConceiÇào F     1957     U-Track     36:09     36:03         36:40     1:48:52 AM     1     0     
4     320     Aaldrik Tiktak     1960     Pijnenburg     38:35     37:34     38:19         1:54:28 AM     1     0     
2     304     Theo van de Beek     1958     Pijnenburg         39:48     39:54     39:27     1:59:09 AM     1     0     
3     306     Edgar Cukier     1956     Pijnenburg         41:18     41:40     40:17     2:03:15 AM     1     0     
5     318     John Bakker     1960     Hellas         43:25     43:12     1:26:37 AM     2     2     
6     341     Rob Stofberg     1957     Clytoneus     49:11         44:44         1:33:55 AM     2     2     
7     326     Izaak de  Bruine     1958     Altis     35:25                 12:35:25 AM     3     3     
8     322     Bert van Eijk     1958     Phoenix     39:50                 12:39:50 AM     3     3     
9     331     Ruud Verhoef     1960     Ron Clarke     40:11                 12:40:11 AM     3     3     
10     406     Dirk van Nieuwkerk     1957     De Veenlopers         48:31             12:48:31 AM     3     3     
m50                                         
1     403     Wim van Doorn     1953     Fit     36:53     37:26     37:04         1:51:23 AM     1     0     
2     310     Sjaak Vreugdenhil     1955     Pijnenburg     39:35     38:41     39:08     39:20     1:57:09 AM     0     0     
3     313     Arthur Verstraete     1954     Hellas         40:31     40:19     39:12     2:00:02 AM     1     0     
4     405     Hans de Goede     1956     Pijnenburg         42:33     41:49     39:58     2:04:20 AM     1     0     
5     303     Carel Middelweerd     1951     Hellas     48:32     46:10         47:21     2:22:03 AM     1     0     
6     317     Wim Geurts     1953     Hellas     56:28         59:54     54:48     2:51:10 AM     1     0     
7     300     Jan van der Boom     1953     Hellas             41:07     40:07     1:21:14 AM     2     2     
m55                             
1     402     Rob Plijnaar     1951     Veteranen NL         41:11     42:36     41:31     2:05:18 AM     1     0     
2     404     Hans Vergeer     1950     Clytoneus         44:12     44:36     43:34     2:12:22 AM     1     0     
3     311     Dirk den Oude     1950     Pijnenburg     39:31     39:54     58:54         2:18:19 AM     1     0     
4     367     Arie Kers     1950     Ron Clarke     40:29                 12:40:29 AM     3     3     
5     330     Choe Claessens     1948     Loopgroep PK     45:06                 12:45:06 AM     3     3     
6     399     Henk van Hal     1948     Veteranen NL         56:03             12:56:03 AM     3     3     
m60                                         
1     337     Aart Punt     1944     Veteranen NL     42:22     42:22     42:23     42:02     2:06:46 AM     0     0     
2     369     Jan de Bont     1942     Veteranen NL     43:05     42:09     43:44     42:48     2:08:02 AM     0     0     
3     342     Henk van der Wilt     1941     Veteranen NL     42:33     42:31     43:11         2:08:15 AM     1     0     
4     325     Koos Knotter     1937     Veteranen NL     44:24         44:53     44:32     2:13:49 AM     1     0     
5     327     Piet van Alphen     1942     Veteranen NL     45:12     46:23         47:34     2:19:09 AM     1     0     
6     384     Pieter 't Hart     1944     Clytoneus     48:44     48:00     46:51     48:14     2:23:05 AM     0     0     
7     308     Evert van 't Veld     1946     Veteranen NL     48:17         45:15         1:33:32 AM     2     2     
8     301     Cor Dorresteijn     1941     Hellas         47:22     48:30         1:35:52 AM     2     2     
9     354     Theo Vork     1938     Veteranen NL     45:01             50:56     1:35:57 AM     2     2     
10     319     Johan van Leeuwen     1939     Hellas             56:26     12:56:26 AM     3     3     
vsen/                         
1     350     Patricia Schreurs     1976     Lg. PK     41:47     40:50     40:53     39:57     2:01:40 AM     0     0     
2     351     Ingrid Arnoldus-den Oude     1981     BAV     44:54     44:55     44:33     43:21     2:12:48 AM     0     0     
3     357     Ester vd Grift-de Bree     1968     Pijnenburg     45:43     45:34     45:49         2:17:06 AM     1     0     
4     359     Lia Wijnberger     1969     Phoenix     39:32     39:03             1:18:35 AM     2     2     
5     346     Rifka Hesseling-Molmans     1969     Clytoneus     43:49     44:11             1:28:00 AM     2     2     
v40/v                                 
1     398     Ineke Dekker     1957     Hellas         43:52     42:52     42:40     2:09:24 AM     1     0     
2     373     Petra Martens     1958     Pijnenburg     43:15     42:35     43:45         2:09:35 AM     1     0     
3     348     Marion vd Wittenboer     1964     Hellas     51:36     51:58             1:43:34 AM     2     2     
v50+                                         
1     347     Gerrie den Oude     1952     Pijnenburg     45:00     45:03     45:05         2:15:08 AM     1     0     
2     345     Martha van Hal-van Dijk     1946     Pijnenburg     45:36     45:53     46:50     46:26     2:17:55 AM     0     0     
3     358     Lotje Hakker     1949     Pijnenburg     49:08     48:31     50:13     48:40     2:26:19 AM     0     0     
4     397     Adri van der Zon     1955     Pijnenburg         48:37     49:10     48:47     2:26:34 AM     1     0     
vpres                             
1     364     Hanneke van Vloten     1973     Den Dolder     52:16     49:00     48:59         2:30:15 AM     1     0     
2     356     Helene Gaasbeek     1956     Utrecht     51:22     50:56     51:31     49:42     2:32:00 AM     0     0     
3     371     Grietje van Rijn     1960     Utrecht     59:29     45:49     55:42     56:31     2:38:02 AM     0     0     
4     339     Rita Verduin     1959     Utrecht     53:33     53:14     52:04         2:38:51 AM     1     0     
5     349     Hennie van Leeuwen     1941     Hellas     54:36     55:08     54:12         2:43:56 AM     1     0     
6     379     Rosemarie Wasmann     1981     Utrecht     1:02:14     1:00:59     1:06:04         3:09:17 AM     1     0     
7     360     Eva Mannessen         Spiridon     58:21                 12:58:21 AM     3     3     
8     408     Susanne Termaat     1978     Woerden         1:01:56             1:01:56 AM     3     3     
mpres                                 
1     340     Per van Huis     1959     Utrecht         39:13     40:11     39:03     1:58:27 AM     1     0     
2     387     Rogier Dijkink     1968     Amsterdam     41:09     39:53     40:18     39:18     1:59:29 AM     0     0     
3     410     Ashok Jodha     1959     Amsterdam     39:50         40:14     40:05     2:00:09 AM     1     0     
4     334     Dirk van de Ruit     1971     Maarssen     41:37     41:51     44:27     43:26     2:06:54 AM     0     0     
5     391     Wybren van der Wal     1977     Utrecht     43:46     43:38     43:05         2:10:29 AM     1     0     
6     390     Bart van de Ven     1976     Utrecht     48:21     45:11     46:49     44:25     2:16:25 AM     0     0     
7     401     Paul Brandsma     1959     Amersfoort         46:38     46:32     44:39     2:17:49 AM     1     0     
8     389     Guus Reith     1941     Utrecht         46:41     46:13     46:30     2:19:24 AM     1     0     
9     361     Andre van de Brink             48:30     46:05         49:20     2:23:55 AM     1     0     
10     386     Michiel Grijsen     1976     Utrecht     47:39     46:46     50:07         2:24:32 AM     1     0     
11     368     Peter de Groot     1969     Utrecht     48:47     47:52         48:35     2:25:14 AM     1     0     
12     353     Gerard Verstege     1951     Maarssen     48:24     48:26     48:55     48:44     2:25:34 AM     0     0     
13     365     Gerrit Schalkwijk     1946         49:41     48:07         48:08     2:25:56 AM     1     0     
14     385     Frans Op de Weegh     1957     Utrecht     49:47     49:36         49:10     2:28:33 AM     1     0     
15     381     Wouter Bult     1979     Utrecht     55:42     51:36     53:42         2:41:00 AM     1     0     
16     370     Ruud van Rein     1958     Utrecht     53:37     53:56     54:07     53:55     2:41:28 AM     0     0     
17     352     Gerrit Hartog     1945     Huizen     58:59     56:50     57:51     56:24     2:51:05 AM     0     0     
18     378     J.A. Streefkerk     1935     Baambrugge     58:37     57:13     59:45     59:52     2:55:35 AM     0     0     
19     343     Chris Reizevoort     1936     Nieuwegein     1:03:19     56:01     57:59         2:57:19 AM     1     0     
20     400     Vincent Guinee     1979     Utrecht         37:24     36:51         1:14:15 AM     2     2     
21     396     Rob Hendrikx         Utrecht         40:09     45:53         1:26:02 AM     2     2     
22     407     Koen Paarlberg     1979     Utrecht         44:34     45:37         1:30:11 AM     2     2     
23     344     Hans Wortel     1955     Zeist     45:55             46:58     1:32:53 AM     2     2     
24     362     Ralph Swanink     1976     Amsterdam     48:44             45:40     1:34:24 AM     2     2     
25     333     Bas Pouw     1963     Utrecht     49:28     58:13             1:47:41 AM     2     2     
26     377     Piet Buijsman     1949     Utrecht     56:57             58:34     1:55:31 AM     2     2     
27     363     Paul Visser     1948     Utrecht     43:11                 12:43:11 AM     3     3     
28     395     Maarten Deenen     1979     Utrecht     43:23                 12:43:23 AM     3     3     
29     372     Rob Knoren     1965     Harmelen     47:30                 12:47:30 AM     3     3     
30     366     Lex Paat     1960     Doorn     58:32                 12:58:32 AM     3     3     
                                
                                
                               

logo Facebook kl
© 2013 |  Webdesign Patricia Tureay