logo ZAC 2018 website

  • Slider homepage 10 maarschalkerwaard pad
  • Slider homepage 9 start lopers
  • Slider homepage 5 atletiekbaan ov
  • Slider homepage 7 ov
  • Slider homepage 6 start kampong 5km
  • Slider homepage 8 lopers start ov
  • Slider homepage 1 overvecht
  • Slider homepage 4 overvecht atletiekbaan

Eindstand klassement 2010

ZOMERAVONDCUP HELLAS UTRECHT 4E WEDSTRIJD         

STAND - ZOMERAVONDCUP 2010 KLASSEMENT - 10 KM WEGWEDSTR

10-06-2010 20:55                                                     Pag: 1

Categ  Plts  StNr   Naam                       Vereniging/Plaats     GbJr  20 apr  11 mei  26 mei  9 jun   
-----  ----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------- ------- ------- -------  --------
Msen      1    174  Laurens Miserus            Utrecht               1984    34:50   33:59   33:36   34:47   1:42:22
          2    179  Rene de Boer               Utrecht               1978            35:57   35:41   36:03   1:47:41
          3    127  Ronald van den Heuvel      Utrecht               1982    35:21           37:20   36:10   1:48:51
          4    135  Pieter-Jelle Moenandar     Utrecht               1978            36:11   36:08   36:52   1:49:11
          5     77  Koen Overmars              Utrecht               1976    36:59   36:15   36:40           1:49:54
          6     79  Florian Lichtendonk        Driebergen-Rijsenbur  1984    37:57   36:48   37:01   37:22   1:51:11
          7     55  Vincent Veldstra           Utrecht               1976    37:52           37:18   37:52   1:53:02
          8    129  Paul vd voort vd Kleij     De Meern              1978            37:59   37:54   38:01   1:53:54
          9     70  Mark-Pieter v.d. Heuvel    Utrecht               1980    38:41   38:06   37:42           1:54:29
         10    132  Marc Boes                  Utrecht               1978    40:27   39:18           35:36   1:55:21
         11    172  Paul de Vries              Austerlitz            1975    41:29   40:23   40:33   46:42   2:02:25
         12     75  Wilco Kroes                Utrecht               1982    41:34   40:30   42:41           2:04:45
         13     23  Sebastiaan van den Broek   Amersfoort            1979    46:27           48:18   49:34   2:24:19
         14    138  Harm van Dijken            Utrecht               1979                    35:42   36:22   1:12:04
         15    122  Erik van den Broek         Amersfoort            1981    35:35                   39:13   1:14:48
         16     61  Ewout Sikking              Zeist                 1985                    40:01   40:54   1:20:55
         17     43  Jeroen Hijzelendoorn       Driebergen-Rijsenbur  1985    41:22   39:46                   1:21:08
         18    182  Edil Wolsing               Veenendaal            1980            36:09                     36:09
         19    163  Jochem Duijnhoven          Utrecht               1981    38:20                             38:20
         20    110  Maarten van Vulpen         Bunnik                1981    42:18                             42:18

M35       1     81  Leo Vissers                Utrecht               1975    36:32   35:56           36:55   1:49:23
          2     22  Erik Den Oude              Soest                 1972    37:27   41:00   36:31   39:56   1:53:54
          3    159  Florian Hupkes             Utrecht               1975    39:03           37:54   37:34   1:54:31
          4    102  John Sloof                 Utrecht               1973    38:21           40:09   38:44   1:57:14
          5     67  Edwin Bleijenbergh         Maarssen              1975    42:49                   42:39   1:25:28
          6     88  Danny van den Ham          Houten                1972    35:40                             35:40

M40       1    124  Marcel Uppelschoten        Utrecht               1966    34:02   37:40   35:40   38:00   1:47:22
          2    180  John de Wit Huissten       Bussum                1967            39:17   37:13   37:15   1:53:45
          3     60  Maarten de Bree            Nieuwegein            1968    39:13   38:53   38:40   38:40   1:56:13
          4    106  Remko Klijn                Loenen aan de Vecht   1967    38:57   38:26   38:55   39:44   1:56:18
          5    166  Giovanni Dhondt            Utrecht               1967    39:31           39:13   39:47   1:58:31
          6     44  Diederik Aarendonk         Bunnik                1965    39:46           39:17   39:38   1:58:41
          7    177  Rob te Koppele             Nieuwegein            1968            40:00   39:34   40:21   1:59:55
          8     93  Rogier Dijkink             Utrecht               1968    40:00   39:45   40:16   40:18   2:00:01
          9     10  Jos Bloem                  Soest                 1966            39:59   39:43   42:54   2:02:36
         10     84  Florian Koopmans           Utrecht               1967    42:52   39:42   40:59   43:00   2:03:33
         11     48  Camiel Verweij             Maarssen              1966    38:56                   40:53   1:19:49
         12     18  Eric Korver                Nieuwegein            1969                            40:56     40:56
         13     63  Sacco van Wessel           Baarn                 1969            41:25                     41:25
         14     20  Jan Broos                  Utrecht               1965    45:41                             45:41

M45       1     56  Ronald de Roos             Utrecht               1965    35:23   34:40           35:43   1:45:46
          2     66  Peter Nijssen              Utrecht               1961    37:49           37:25   37:18   1:52:32
          3     71  Wim van den Heuvel         Zeist                 1963    39:25   38:41   38:14   38:58   1:55:53
          4     92  Aaldrik Tiktak             Bilthoven             1960    39:48   38:36   39:21           1:57:45
          5    164  Patrick van Tooren         Odijk                 1964    40:24   39:33   39:40           1:59:37
          6     95  Nico de Bree               Vleuten               1961    40:12           40:00   39:53   2:00:05
          7     32  Ernst Dörfel               De Bilt               1962    40:28   39:58   40:38   40:58   2:01:04

                 ZOMERAVONDCUP HELLAS UTRECHT 4E WEDSTRIJD
          STAND - ZOMERAVONDCUP 2010 KLASSEMENT - 10 KM WEGWEDSTR
10-06-2010 20:55                                                     Pag: 2

Categ  Plts  StNr   Naam                       Vereniging/Plaats     GbJr  20 apr  11 mei  26 mei  9 jun   
-----  ----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------- ------- ------- -------  --------
          8      8  Adriaan Oprins             Utrecht               1963    40:40   40:22   40:42   41:53   2:01:44
          9     80  Wim B. Tijssen             Utrecht               1960    41:14   41:13           40:52   2:03:19
         10     52  André Knop                 Leersum               1962    42:48   41:42   41:01   41:47   2:04:30
         11    114  Titus Blom                 Soest                 1965    42:35           41:28   42:35   2:06:38
         12    123  Marcel Claessens           Zeist                 1962    44:20           43:10   44:13   2:11:43
         13    137  Rob van Breukelen          Vleuten               1960    46:08   45:43           46:31   2:18:22
         14    184  Abraham Zewdie             Bilthoven             1964    31:47   31:26                   1:03:13
         15      5  René Rensen                Utrecht               1962    38:33   39:25                   1:17:58
         16     45  Paul Kommeren              Utrecht               1961    39:41                             39:41

M50       1    148  Manuel Jose Conceicao      Utrecht               1957    37:34   36:57   39:25   37:56   1:52:27
          2     40  Henry Vredendaal           Nieuwegein            1957    45:30   38:46   38:24   38:42   1:55:52
          3    140  Per van Huis               Utrecht               1959    38:37   38:34   38:52   39:06   1:56:03
          4     37  Theo van de Beek           Soest                 1958            42:21   39:53   40:16   2:02:30
          5     74  Sjaak Vervuurt             Utrecht               1958            40:42   40:54   44:35   2:06:11
          6     69  Berend Drenth              Maartensdijk          1957    41:08   41:20           44:04   2:06:32
          7     31  Edgar Cukier               Soest                 1956    42:45   42:20   41:29           2:06:34
          8     57  Frits Ankersmit            Zeist                 1957    42:16           42:09   42:41   2:07:06
          9    151  Theo Deur                  Amerongen             1957    44:37   43:59   43:46           2:12:22
         10    147  Ashok Jodha                Amsterdam             1959    45:22           45:05   43:07   2:13:34
         11     83  Adry de Klein              Soest                 1957    42:26           40:37           1:23:03

M55       1    134  Ad Huijsmans               Huis ter Heide Ut     1951    38:56   37:01   37:40   37:53   1:52:34
          2     19  Egbert Tick                Utrecht               1955    40:26   41:31   39:32   40:44   2:00:42
          3    178  Frans Mocking              Nieuwegein            1952            40:30   40:55   41:24   2:02:49
          4     99  Jacob Brunekreef           Utrecht               1951            47:54   47:18   47:23   2:22:35
          5    173  Denny Schreefel            Nieuwegein            1951    53:48   53:58   53:13   53:18   2:40:19
          6     50  Wim van Teutem             Bunnik                1951    39:33   39:53                   1:19:26
          7     42  Jan Stolker                Steenwijk             1951                    44:35             44:35

M60       1    119  Geu Siebenga               Zeist                 1947    41:07   39:43           40:55   2:01:45
          2    155  Bertus Vrielink            Wilnis                1947    41:30   41:56           42:15   2:05:41
          3    100  Frans van Mierlo           Amsterdam             1946    41:30           43:15   43:29   2:08:14
          4    116  Cees Jansen                Houten                1946    49:41   49:02   48:07   49:35   2:26:44
          5    105  Hans Oostindiën            Baarn                 1946    49:26   51:00           51:35   2:32:01
          6    154  Bert Streumer              Odijk                 1945    37:47                             37:47

M65       1     58  Fred Tap                   Bilthoven             1942    42:51   43:36   43:39           2:10:06
          2    176  Jan de Bont                Ede Gld               1942            45:07   45:14   47:19   2:17:40
          3    162  Theo Vork                  Utrecht               1938    48:59   51:48   48:48   49:26   2:27:13
          4     24  Cor Dorrestijn             Zeist                 1941            51:26   53:03   55:21   2:39:50
          5    121  Pieter 't Hart             Woerden               1944    53:08           56:48   52:10   2:42:06
          6     51  Pieter van Alphen          Houten                1942                    49:44   50:53   1:40:37

Vsen/V35  1    142  Annemieke Breukink         Odijk                 1974    40:27   39:17   39:24   40:37   1:59:08
          2    111  Tatjana Cernochova         Schoonhoven           1976    41:23   41:22   40:30   40:56   2:02:48

                 ZOMERAVONDCUP HELLAS UTRECHT 4E WEDSTRIJD
          STAND - ZOMERAVONDCUP 2010 KLASSEMENT - 10 KM WEGWEDSTR
10-06-2010 20:55                                                     Pag: 3

Categ  Plts  StNr   Naam                       Vereniging/Plaats     GbJr  20 apr  11 mei  26 mei  9 jun   
-----  ----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------- ------- ------- -------  --------
V40/V45   1     36  Agnes Schipper             Utrecht               1968    38:23   38:22           38:47   1:55:32
          2    168  Ruda van Zeijst            IJsselstein Ut        1964    41:31           41:06   41:18   2:03:55
          3    113  Annette Bax                Utrecht               1968            50:09   49:35   50:31   2:30:15
          4    128  Ellen Dijkman              Odijk                 1965    54:44   55:03   53:46           2:43:33
          5    108  Esther van de Grift        Soest                 1968    47:53                             47:53

V50/V55/  1     64  Inge Dijkman               Wijk bij Duurstede    1957    42:22           41:21   43:48   2:07:31
V60       2    117  Gerrie den Oude            Soest                 1952    46:49   46:49           48:10   2:21:48
          3     41  Martha van Hal             Utrecht               1946    49:12   47:52   47:55   48:40   2:24:27
          4    136  Petra Martens              Soest                 1958    45:56   44:43                   1:30:39

Vpres     1    169  Saskia van Laar            Utrecht               1969    54:56   44:27   43:19   44:07   2:11:53
          2     65  Hubertine Hingstman        Houten                1953    53:23   51:01   49:45   50:55   2:31:41
          3     82  Marion van den Wittenboer  Utrecht               1964    52:03   51:41   50:57           2:34:41
          4     97  Mirjam van Zundert         Utrecht               1982    53:01   52:42   50:50           2:36:33
          5     27  Rinske Bloem               Zeist                 1960    53:38   52:52   54:08   53:44   2:40:14
          6    112  Karin vervoordeldonk       Montfoort             1969                    49:45   50:35   1:40:20
          7    130  Wanda Sloos                Utrecht               1980    53:25   50:07                   1:43:32
          8     39  Marieke van der Aa         Utrecht               1979    55:22   51:03                   1:46:25
          9     54  Maria Dirks                Utrecht               1955            51:11                     51:11
         10    101  Judith de Kok              Utrecht               1971    54:45                             54:45
         11     14  Hellen Winkelmolen         Utrecht               1974    59:06                             59:06

Mpres     1    170  Joris van Berkel           Utrecht               1983    38:49   38:39           38:49   1:56:17
          2     30  Jaap de Ronde              Utrecht               1981    40:24   39:57   38:57   39:42   1:58:36
          3    167  Willem Gerritsen           Wijk bij Duurstede    1979    40:51   42:39   39:41   40:42   2:01:14
          4    144  Ger-Jan te Dorsthorst      Utrecht               1965    41:14   40:20           42:18   2:03:52
          5    107  Edwin van Voorthuizen      Maarn                 1976    42:13           40:36   41:08   2:03:57
          6     49  Rick Hennekam              Utrecht               1985    45:00   40:32   41:52   42:22   2:04:46
          7    152  Ries van Os                Utrecht               1952    43:10   41:48   41:26   41:40   2:04:54
          8    145  Mattijn Landman            Zwolle                1985    40:50   42:45   41:31   43:14   2:05:06
          9     25  Gerrit Bouhuis             Utrecht               1969    43:02   41:59   41:01   42:28   2:05:28
         10    118  Frank Veugen               Munstergeleen         1965    42:34           41:31   41:43   2:05:48
         11     15  Machiel Muiderman          Utrecht               1971    42:46           42:26   43:15   2:08:27
         12     85  Bart Huttinga              Utrecht               1981    43:45   43:29   42:41   44:55   2:09:55
         13    103  Harry Vredendaal           Nieuwegein            1947    45:20   44:04   42:48   43:26   2:10:18
         14     46  Gerard Agterberg           Utrecht               1962    43:11           43:22   44:05   2:10:38
         15    150  Ed van den Brink           Houten                1965    44:26   43:14   44:15   44:19   2:11:48
         16     16  Bart van de Ven            Utrecht               1976    44:39   43:52   43:52   44:47   2:12:23
         17     72  Jeroen Tomlow Kamerbeek    Utrecht               1971    43:00           44:22   45:07   2:12:29
         18    125  Arno Priem                 Soest                 1960    45:03   45:02   44:22   44:55   2:14:19
         19    139  Wim Faas                   Zeist                 1959    45:05           45:19   45:17   2:15:41
         20    153  Niels Groot                Utrecht               1983    44:36           45:11   47:02   2:16:49
         21     17  Kees van Zantwijk          Utrecht               1968    45:53   44:58   46:13   46:15   2:17:04
         22    143  Joost van den Boogert      Utrecht               1973    45:04   46:00   46:09           2:17:13
         23     35  Hans Wortel                Zeist                 1955    45:43   47:02   46:52   45:42   2:18:17
         24    161  Menno Zeeman               Utrecht               1965    47:20           45:10   46:31   2:19:01
         25      9  John Versteeg              Utrecht               1967    45:55   48:12   45:42   47:26   2:19:03
         26    175  Dirk van de Ruit           Utrecht               1971    45:51   45:56   47:36           2:19:23
         27    171  Michael Bakker             Utrecht               1977    47:19   45:59   46:11           2:19:29
         28    133  Rudi de Reuver             Utrecht               1962    48:37   47:26   47:25   45:59   2:20:50
         29    131  Marco Roeland              Zeist                 1964    48:59   47:42   46:39   46:42   2:21:03
         30      4  Cees Pierik                Bilthoven             1978    49:55   47:49   46:53   46:56   2:21:38
         31    109  Roel Janssens              Utrecht               1985    48:09           47:51   47:41   2:23:41
         32    149  Alain van Hoof             Gouda                 1967    49:58   47:44   46:32   50:29   2:24:14
         33    120  Sietse Overbeek            Utrecht               1981    48:40   48:14   48:31           2:25:25
                78  Humphrey Pieterse          Utrecht               1967    48:58   48:49   47:38           2:25:25
         35    115  Cees van der Lee           Wijk bij Duurstede    1959    48:41   48:48   47:57   49:45   2:25:26
         36    181  Gert Jan Kroon             Utrecht               1967    49:00   48:27   48:17           2:25:44
         37     59  Sjak Okkerman              Utrecht               1957            45:04   50:45   50:07   2:25:56
         38     76  Jeffrey Timp               Utrecht               1986    50:51           47:37   49:32   2:28:00

                 ZOMERAVONDCUP HELLAS UTRECHT 4E WEDSTRIJD
          STAND - ZOMERAVONDCUP 2010 KLASSEMENT - 10 KM PRESTATIE
10-06-2010 20:55                                                     Pag: 4

Categ  Plts  StNr   Naam                       Vereniging/Plaats     GbJr  20 apr  11 mei  26 mei  9 jun   
-----  ----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------- ------- ------- -------  --------
         39    183  Paul Brandsma              Amersfoort            1954            49:31   48:11   51:24   2:29:06
         40     89  Rob Froonhoff              Amersfoort            1966    50:15   51:07   49:29   50:48   2:30:32
         41     90  Rolf Spijkerman            's-Gravenhage         1960    49:59           51:20   49:44   2:31:03
         42     98  Richard Singelenberg       Utrecht               1946    50:55   50:49   50:52   51:21   2:32:36
         43      2  Jacques Hazelzet           Utrecht               1963    51:22   50:56   51:14           2:33:32
         44     91  Pieter Stets               Utrecht               1946  1:05:34 1:06:01 1:06:12 1:06:35   3:17:47
         45     87  Jelle van de Poel          Utrecht               1971    39:51   39:29                   1:19:20
         46     21  Ciryll Schook              De Bilt               1977            43:12   42:39           1:25:51
         47     13  Stiaan Labuschagne         Zeist                 1982    45:02   43:40                   1:28:42
         48     94  Henk Burgers               Nieuwegein            1953    44:57   43:59                   1:28:56
         49    165  Tjeerd Oppedijk            Utrecht               1968    45:18                   45:05   1:30:23
         50     86  Wil Veldpaus               Utrecht               1960    45:44   46:08                   1:31:52
         51     26  Marco van Vliet            Montfoort             1986            47:08   46:46           1:33:54
         52     29  Jeroen van Elst            Utrecht               1970            49:45   49:14           1:38:59
         53     33  Johan Klein Holte          Zeist                 1961    47:37                   52:23   1:40:00
         54    156  Jan Doedens                Odijk                 1951    50:34                   51:14   1:41:48
         55    157  Tom van Beek               Maarssen              1948    54:39   53:36                   1:48:15
         56      6  Wibo Posthumus             De Meern              1978            38:57                     38:57
         57    160  Arno Vermeulen             Bunnik                1959    41:36                             41:36
         58     62  Martin Stolk               Soest                 1972    42:02                             42:02
         59     11  Walter Verkuil             Utrecht               1977                    43:15             43:15
         60     68  Danny Peters               Vianen Ut             1984    46:05                             46:05
         61     38  Frans op de Weegh          Utrecht               1957                    49:25             49:25
         62     96  Gerard Kruijff             Utrecht               1952    51:46                             51:46
         63     12  Justin Stolk               Utrecht               1982    52:56                             52:56

logo Facebook kl
© 2013 |  Webdesign Patricia Tureay